Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 447 10
Μασατζίδικα 672980
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
έχοντας πάρει την απόφαση οι περιορισμένες πλέον επισκέψεις μου στους χώρους αυτούς να αφορούν τις πραγματικά αξιόλογες επιλογές σε κοπέλες, αποφάσισα να επισκεφθώ το Σ40-42 για την Μαρίνα και μόνο. Επειδή ήταν ιδιαίτερα στοχευμένη η επίσκεψη, κάλεσα νωρίτερα για προγραμματισμό ραντεβού αναφέροντας ότι επιθυμώ την συγκεκριμένη και μόνο. Η υπεύθυνη του χώρου μου ...εξήγησε ότι δεν έχει εικόνα (στις 10:45) ποιες κοπέλες θα δουλεύουν σήμερα και πολύ περισσότερο αν θα δουλέψει η Μαρίνα....Δεν έδωσα σημασία και καθώς ήμουν σε απόσταση αναπνοής, 11 ακριβώς έκανα την εμφάνιση μου. Μου παρουσιάστηκαν η Αγάπη (το ίδιο ναζιάρα και κάβλα με παλιά αλλά η καραντίνα την έκανε να ξεχειλώσει, τα οπίσθια της έδειχναν πιο χαλαρά από ποτέ, κρίμα....), η Έλενα που είχε δοκιμαστεί παλαιότερα (έχω ανεβάσει κριτική) με θετικές εντυπώσεις , για την οποία θα έκανα την ίδια διαπίστωση με την Αγάπη, και η Βίκυ (άχρωμη κ αδιάφορη θα την χαρακτήριζα αλλά χωρίς να την έχω δοκιμάσει). Ρώτησα απευθείας για την Μαρίνα κ εξήγησα ότι είχα καλέσει κ νωρίτερα. Αφού εκδήλωσε την δυσαρέσκεια της, και ξεφύσησε αρκετές φορές αγανακτισμένη, μου απάντησε ότι είναι διαθέσιμη. Πρέπει να έκανα σάλτο από το καναπέ για να της αφήσω τα χρήματα (το μοναδικό μαγαζί που πληρώνω από πριν παρά τις πολλές επισκέψεις μου). Επιλογή της Μαρινάρας για 1 ώρα λοιπόν. Σε αντίθεση με τις υπόλοιπες η Μαρίνα πρέπει να πω ότι είναι στην καλύτερη της φάση...Τρομερά ανανεωμένη, αδυνατισμένη, με πιο μακρύ μαλλί που της πάει, όπως και το πιο σκούρο χρώμα. Αρκετά μαυρισμένη, με το κορμάκι της πιο σφιχτό από ποτέ, τα λακάκια της που την κάνουν ακόμα πιο κούκλα όταν χαμογελάει. Φόραγε ένα σετ μαύρα εσώρουχα που την κολάκευαν ακόμα πιο πολύ. Το ακόμα σημαντικότερο, χωρίς ίχνος βεντετισμού (το έχω δει και αυτό με άλλες) , ευγενική και με διάθεση να σε χαλαρώσει και να σε κάνει να το απολαύσεις στο έπακρο. Με θυμήθηκε και μου τόνισε πόσο καιρό έχει να με δει. Και στη συνέχεια ξεκίνησε η μυσταγωγία. Παρά τους ενδοιασμούς που έχω αυτή την περίοδο, δεν μπόρεσα να αντισταθώ στα γλωσσόφιλα της...! Το τι μπορεί να κάνει με αυτή την γλώσσα της δεν περιγράφεται. Δεν αφήνει χιλιοστό του σώματος παραπονεμένο. Αργά και αισθησιακά σε κάνει να μουδιάζεις ολόκληρος. Το θέαμα της Μαρίνας γονατισμένης μπροστά σου να σε περιποιείται είναι μαγικό. Αφού με τελείωσε ανταπέδωσα την περιποίηση και το ευχαριστήθηκα περισσότερο από ποτέ. ήταν τόσο υγρό και γευστικό που θα μπορούσα να συνεχίζω ακόμη. Το μασάζ της εξακολουθεί να είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο . Στον δεύτερο γύρο αφου δοκιμάσαμε κάποιες στάσεις, από μόνη της με κατεύθυνε και μου πρόσφερε τον απόλυτο κώλο της. Η αίσθηση ήταν πιο ωραία από ποτέ, δεν κλέβει καθόλου, αντίθετα φροντίζει σαν γαζέλα να παίρνει πάντα την κατάλληλη στάση για να σου τον προσφέρει στην ιδανική για σένα θέση. Και τις 2 φορές με έκανε να τελειώσω με σπασμούς από την κάβλα. Σε ένα χώρο που έχει απομακρυνθεί από την παλιά αίγλη του και βιώνει περίοδο παρακμής, η Μαρίνα αποτελεί πραγματική όαση. Από πλευράς εμφάνισης, υπηρεσιών , συμπεριφοράς, παίζει χωρίς συναγωνισμό. Πραγματικά δεν υπάρχει άλλος λόγος για να μεταβεί κανείς. Μονόδρομος....!!! Το ξέρω ότι θα διαφωνήσουν πολλοί θαυμαστές και νοσταλγοί της, αλλά θα επαναλάβω το ίδιο σχόλιο που είχα γράψει και παλιότερα. Για εμένα αυτό που εισέπραττα από την Μαρίνα πότε δεν το βίωσα με την Τζες . Για εμένα δεν υπήρξε ποτέ το νούμερο 2 εκεί!! είναι ο μοναδικός λόγος που θα ξαναπάω σε ένα μαγαζί που η αντιμετώπιση με ξενερώνει πλέον στον υπερθετικό βαθμό ( η απουσία της κας Σοφίας αισθητή). Για όλα αυτά που ανέφερα.....ε ναι το κρατά μόνη της για πλάκα το μαγαζί !!! χωρίς να θέλω να μειώσω την Αλίσια που είναι το σήμα κατατεθέν του μαγαζιού αυτή είναι η πραγματικότητα
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 10, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koumanidas, Φοιβος9, aaa1980 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουνίου, 2020
Φίλε μου αυτές οι δηλώσεις αδικούν τα υπόλοιπα κορίτσια, πολλά εκ των οποίων είναι εξαιρετικά (Αγάπη και Αλίσια οι προτιμήσεις μου) και σίγουρα βάζει στο στόχαστρο την Μαρίνα. Τι εννοώ: τώρα όποιοι ζητήσουμε Μαρίνα θα τρώμε την γνωστή "ξινίλα" από την υποδοχή Καπέλο
S
since1991
11 Ιουνίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θεωρώ ατυχές το σχόλιο πως στοχοποιω την Μαρίνα....Τις πρακτικές του εν λόγω μαγαζιού στοχοποιω. Όσο για την Αλισια , δεν νομίζω να την εκτιμάς περισσότερο απο εμένα ή να την έχεις επιλέξει περισσότερες φορές απο εμένα. Εμφανισιακά όμως υπάρχει μεγάλη διαφορά. Η Αγάπη ίσως ότι πιο απρόβλεπτο στο μαγαζί. Όπως κ να έχει το γούστο υποκειμενικό κ κάθε άποψη δεκτή. Να σαι καλά αδελφέ κ θα με θυμηθείς αφού την επιλέξεις
P
petsakas79sp
12 Ιουνίου, 2020
Έχει απόλυτο δίκιο ο σύντροφος. Η Μαρίνα είναι Νο 1
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3