Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 216 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 483954
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ετεροχρονισμένη και πολύ καθυστερημένη κριτική, αλλά... έπρεπε! Χαμόγελο

Προχωρώ ευθύς αμέσως στο... παρασύνθημα λοιπόν!

Κλείσιμο ραντεβού για nuru με την Έλενα (απαραίτητο το ραντεβού για το συγκεκριμένο είδος μασάζ...) και λίγες ώρες αργότερα ήμουν εκεί...

Μάλιστα έφτασα και ελαφρώς νωρίτερα, οπότε η συμπαθής κυρία της υποδοχής, μου ζήτησε να περιμένω για λίγο, καθώς η Έλενα δεν είχε τελειώσει ακόμη με τον προηγούμενο πελάτη...

Σύντομα όμως εμφανίστηκε και αφού με "μάλωσε" ("που χάθηκες εσύ;"), περάσαμε στα ενδότερα...

Η συνεδρία ξεκίνησε με τους δυο μας, παρέα στο μπάνιο...

Κι έτσι όπως ήμασταν μέσα στις σαπουνάδες, η Έλενα άρχισε μια απολαυστικότατη πίπα!

Κάπως έτσι και χωρίς να το πολυσκεφτούμε, αρχίσαμε σε χρόνο μηδέν τα παιχνιδάκια και τα γλωσσόφιλα...

Δε θέλαμε και πολύ να συνεχίσουμε και να ολοκληρώσουμε εντός του ντους, αλλά ευτυχώς για εμένα, η Έλενα ήξερε πότε ακριβώς να σταματήσει...

Περάσαμε λοιπόν στο ειδικό κρεβάτι του nuru-δωματίου...

Και άρχισε η ιεροτελεστία του μασάζ, που, όπως κι άλλοι συμφορουμίτες έχουν αναφέρει, η Έλενα την κατέχει 1000%!

Τριβόταν για ώρα πάνω μου, με κάθε πιθανό και απίθανο σημείο του σώματός της...

Κάποια στιγμή μου ζήτησε να γυρίσω ανάσκελα...

Συνέχισε με λίγο τρίψιμο, ώσπου σταδιακά τον πήρε όλο στο στόμα της, ξεκινώντας και πάλι μια μοναδική πίπα, που συνδύασε με καυλωτικά γλυψίματα στα "μπαλάκια"...

Γρήγορα αρχίσαμε να πηδιόμαστε σα λυσσασμένοι...

Πολλές εναλλαγές στάσεων, γλωσσόφιλα, γλειψίματα, φτυσίματα, κανονική ταινία πορνό!

Το τέλος δεν άργησε να έρθει, ύστερα από ακόμα μια υπέροχη πίπα...

Περιττό να αναφέρω πως τρέμαμε και οι δύο, όταν όλα τελείωσαν...

Λίγη ώρα, μέχρι να επανέλθουν οι σφυγμοί στο κανονικό και ύστερα ξανά παρέα στο ντους...

Η Έλενα με έπλυνε από πάνω ως κάτω και ως αποχαιρετιστήριο "δωράκι", μου τον έγλειψε για μερικά λεπτά ακόμη (αν συνέχιζε, ο δεύτερος γύρος (για τον οποίο δυστυχώς δεν περίσσευε χρόνος...) θα ήταν αναπόφευκτος, αλλά ευτυχώς σταμάτησε και πάλι την κατάλληλη στιγμή...).

Ντύθηκα και φεύγοντας είπαμε αντίο με ένα γλωσσόφιλο...

Βγαίνοντας στο δρόμο, σκεφτόμουν πως, για λίγο περισσότερο από μια ώρα, ήταν σαν να είχα πρωταγωνιστήσει σ' ένα αισθησιακό φιλμ...

Εμπειρία το νούρου, ακόμα μεγαλύτερη εμπειρία το νούρου με την Έλενα!

Όσοι το έχουν δοκιμάσει, ξέρουν... Ματάκι
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2020
Κόστος συνάντησης
120
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
194
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, mattrun, Πέτρος12345 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2020
περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαίς !!! Κεφάλι σε τοίχο!
26 Απριλίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάλι με χρόνια, με καιρούς... Ματάκι

Υπομονή, δεν μπορούμε να κάνουμε και κάτι άλλο...
04 Οκτωβρίου, 2020
Κάντε μια περιγραφή ρε παιδιά κορμί ύψος μαλλιά, δεν είναι τόσο δύσκολο
05 Οκτωβρίου, 2020
συναδελφε πετρο12345,η ελενα δεν ειναι η μουναρα που θα θελαμε,αλλα ειναι καλη για την ηλικια της.κορμι στεγνο και ευλυγιστο,μικροκαμωμενο ,το χειριζεσαι οπως γουσταρεις.υψος,κοντουλα.μαλλια,σγουρα καστανοξανθα,τωρα αυτη την στιγμη δεν ξερω.μακρια παντως.βυζακι μικρο αλλα στητο,κωλαρακι στο υψοσς του και μουνακι μοσχομυριστο.αυτα.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4