Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 216 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 483607
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταδρομικη μεσημεριανη επισκεψη , λογω χρονου και επειδη βρεθηκα στην περιοχη μετα απο δουλειες.
Τυχερος με το παρκαρισμα, μπαινω μεσα , χωρος μικρος αλλα καθαρος.
Υποδοχη απο την κοπελα απο τα βαθη του ποταμου Νιγηρα που με πολυ δυνατη φωνη και χιουμορ , φωναξε τα κοριτσια για παρελαση.
Δεν συγκρατω ονοματα , μου εκανε κλικ η Ζετα οποτε αποφασιζω και την ιδια στιγμη αλλαζω γνωμη ακουγοντας τα προγραματα και λεω 2πλο για μισαωρο,
ουτως η αλλως λογω ηλικιας, κουρασης και χρονου μια εκτονωση μου αρκει.
Διαλεξε την δευτερη λεει αλλα εγω που.... λεει παμε παλι παρελαση.... οχχχχχιιιι λεω .... οποτε απο την μισανοιχτη πορτα βλεπω το προσωπο και τα βυζομπαλα
της Σαρας να μου χαμογελανε και λεω .... Αυτη!!.
Δικαιωθηκα , μπανακι , και ερχονται τα κοριτσια , ξαπλωνω, Σαρα πανω Ζετα κατω και ξεκιναει ενα ωραιο λαδοτριψιμο δυνατο στην αρχη και χαλαρωτικο, αισθησιακο
με την Σαρα να ανεβαινει πανω στο μασαζοκρεβατο και να τριβει τις θειικες βυζαρες της στην πλατη.
Γυρισμα και εναλαγη θεσεων με τα κοριτσια να μου προσφερουν τα καλη τους .
Η Σαρα πηρε πρωτοβουλια και αρχισε μια ωραια πιπα και παιξιμο με τα βυζια καθως εγω βυζαινα και χαιδευα την Ζετα.
Το τελος δεν αργησε να ερθει αλλα η περιποιηση δεν σταματησε εκει με την Σαρα να με κανει μπανιο και να βοηθαει να φυγουν τα λαδια.
Θα τα ξαναπουμε συντομα πιστευω για περισσοτερη ωρα !
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2020
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ζέτα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Σάρα
N
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Join.f, koukos19, leon4861 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού