Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819583
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη προ 10 ημερων περιπου,μπορει και παραπανω,δεν θυμαμαι και μετα την παρουσιαση των κοριτσιων επελεξα την Άσια.

σχετικα εμφανισιμη κοπελλα,απο τη Βουλγαρια,ηλικια γυρω στα 30 νομιζω,ομορφο προσωπο με πολυ μακρια μαυρα μαλλια που μου αρεσουν πολυ,αδυνατο κορμι,ο ενισχυμενος βυζος ασφυκτιουσε μεσα στη στενη λευκη ρομπα που φορουσε και ο μισος ηταν εξω και γενικα απεπνεε μια θηλυκοτητα σαν παρουσια και μια σεξουαλικοτητα που μαγνητιζει.
ανακοινωθηκε απο την υπευθυνη και φουλ κομπλε προγραμμα με ολα μεσα κι ετσι η επιλογη εγινε ευκολοτερη.
πηρα λοιπον το προγραμμα της μιας ωρας και αφου πληρωθηκε το αντιτιμο ανεβηκαμε μαζι με το κοριτσι στο δευτερο οροφο.


ο χωρος τα εχουμε ξαναπει πολυτελης με ολες τις ανεσεις,μεγαλο δωματιο,ξεχωριστο ανεξαρτητο μπανιο μεσα,μεγαλο κρεββατι,τηλεοραση με εκπαιδευτικο προγραμμα,σφραγισμενα ολα τα ειδη προσωπικης υγιεινης κλπ κλπ ολα κομπλε.
μετα την προετοιμασια μου λοιπον ερχεται και το κοριτσι.

εδω τωρα αρχιζουν τα δυσκολα.
η κοπελλα δε μιλαει καθολου Αγγλικα,ουτε Ελληνικα,εγω δεν μιλω Βουλγαρικα ουτε Ρωσικα κι ετσι η συνεννοηση εγινε μονο στη νοηματικη. ηταν μια βουβη συνεδρια λοιπον.ΛύπηΛύπη

στο σερβις προσπαθει αλλα συγκρινομενη με αλλες κοπελλες απο το ιδιο μαγαζι υστερει.
το μασαζ της χαλαρωτικο μεν,απαλο αλλα δεν εχει μια σειρα.
ξεκιναει απο ενα μερος του σωματος και ξαφνικα παει σε αλλο,μετα απο λιγο επιστρεφει εκει που αρχισε για να παει μετα καπου αλλου.
δεν εχει δηλαδη μια σειρα,μια κατευθυνση.
βεβαια δεν περιμενει κανεις να λαβει επαγγελματικου επιπεδου μασαζ εδω,αλλα τουλαχιστον τα βασικα θα επρεπε να τα ξερει.


στο κομματι του σεξ τωρα.

εχει θεληση αλλα για μενα ειναι λιγο διστακτικη ακομα. δεν ανοιγεται δηλαδη.
ισως λογω εμφανισης στο στηθος να ντρεπεται. δεν ξερω,υποθεσεις κανω τωρα κι εξηγουμαι.
το στηθος οπως ειπα και πριν στην περιγραφη της ειναι φτιαχτο. οκ εμενα δε με πειραζει καθολου αυτο.
ειναι ομως ασχημη δουλεια. τα σημαδια ειναι ορατα οχι μονο στα γνωστα σημεια,αλλα και πανω σε μεγαλο μερος του στηθους της κοπελλας.
ειναι μαλακο στην αφη αλλα δεν θελει και η ιδια πολλα πολλα πιασιματα εκει. ισως ενοχλειται,ισως ποναει, δεν ξερω,αν και δεν την πιεσα καθολου. παντως το αποφευγει.
και σε συναρτηση με το οτι δε συνεννοειται καποιος ευκολα λογω μη κοινης γλωσσας συνεννοησης,κανει τα πραγματα πιο δυσκολα στο πως να χειριστεις την κατασταση.
τελος παντων. στα υπολοιπα φιλαει κανονικα,εχει μετριο στοματικο,περιποιειται μπαλες αρκετα αλλα προς εκπληξη μου γιατι μου ειχε ανακοινωθει οτι προσφερει φουλ προγραμμα δεν προσφερει cim,ουτε πρωκτικο.Money MouthMoney Mouth
καλυτερη σταση της στα τεσσερα,με καλη συμμετοχη και στο cowgirl και στο missionary και τελειωμα την πρωτη φορα στην κοιλια και τη δευτερη στα καπουλια της.
εχει ωραιο κωλο η ατιμη παντως!!!!!
χαιρεσαι να την πηδας στα τεσσερα!!!!Γλώσσα


μια μετρια συνεδρια λοιπον.
η κοπελλα νομιζω θελει λιγη δουλεια ακομα να ξετριφτει για να αποδωσει καλυτερα.
το φαουλ που εγινε και μου ανακοινωθηκε φουλ προγραμμα,ενω η κοπελλα δεν το προσφερει,δεν ξερω αν ειναι απο την κυρια Σοφια την υπευθυνη ή απο την ιδια την κοπελλα,παντως δεν επρεπε να γινει.
πιο σωστο και πιο δικαιο για ολους και για τα ιδια τα κοριτσια,ειναι να λεγεται ακριβως τι κανει η καθεμια και η επιλογη να γινεται απο μας κανονικα,για να μη βρισκομαστε προ εκπληξεων μεσα στο δωματιο.
αυτο ειδικα η κυρια Σοφια (αν εγινε απο αυτη) θα πρεπει να το κοιταξει να μη το ξανακανει,γιατι τοσα χρονια μας εχει συνηθισει αλλιως.



αυτα παιχτες. ευτυχειτε.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άσια
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.818
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Εκλεκτικός, delipas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού