Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819583
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στις αρχες της εβδομαδας στη μητροπολη των καταστηματων μασαζ.
παρουσιαστηκαν 7-8 κοπελλες και μεταξυ αλλων και η Μαιρη η οποια και τιμηθηκε αυτη τη φορα.

τη Μαιρη αν και ειχα διαβασει τις καλες κριτικες της,δεν ειχε τυχει να την επιλεξω
γιατι τις πιο πολλες φορες ηταν απασχολημενη ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης

αν και ειναι γνωστη σε ολους ή τουλαχιστον στους περισσοτερους,θα πω εδω οτι προκειται για μια 40αρα γυναικα,κανονικου αναστηματος,με λιγο εκφυλο προσωπο,στηθος μεγεθους χουφτας,ελαφρα χαλαρωση στην περιοχη της κοιλιας και στον κωλο,πραγμα βεβαια φυσιολογικο για την ηλικια της,αλλα σε καμμια περιπτωση αντιαισθητικο.


πληρωμη του αντιτιμου λοιπον για προγραμμα μιας ωρας και κατηφορισαμε μαζι για το δωματιο στον ημιοροφο.
μεγαλο και πολυτελες το δωματιο,οπως και τα υπολοιπα αλλωστε,αλλα αυτο μου φανηκε ακομα μεγαλυτερο.
ειχε και ενα μικρο σαλονακι μεσα και η ιδια η κοπελλα μου ειπε οτι σε αυτο το δωματιο μονο εργαζεται.
οτι ηταν το δικο της δηλαδη.ΧαμόγελοΧαμόγελο
εβαλα και μερικες φωτογραφιες στο φορουμ για ενημερωση μας.
στο δωματιο βαζει πολυ ωραια μουσικη λοιπον το κοριτσι,δικη της να παιζει (ρωσικη) κι αποσυρεται για να ετοιμαστω για να ερθει λιγο αργοτερα.


αρχη λοιπον του προγραμματος με μασαζ.

το κοριτσι μπορω να πω το κατεχει αρκετα.
πολυ καλο μασαζακι σε ολο το σωμα,αρχιζοντας απο τα πελματα και τα ποδια και σιγα σιγα ανεβαινε προς τα πανω,με τα χερια της να χαιδευουν το σωμα μου.
μεχρι που σε μια στιγμη ανεβηκε και με τα ποδια της επανω μου και εκανε δυο τρεις κινησεις ετσι!!!!!
ευχαριστηθηκα επισης πολυ το μασαζ στον αυχενα,αλλα και στο κεφαλι για λιγο μετα και το περας του δευτερου μερους.
ομιλητικη και επικοινωνιακη σε ολη τη διαρκεια του μασαζ,παρα τα φτωχα Ελληνικα της και μονιμως με ενα χαμογελο στα χειλη,περασε η ωρα ευχαριστα και η προετοιμασια για το δευτερο μερος εγινε με πρωτοβουλια δικη της,οταν μου ψιθυρισε να γυρισω ανασκελα και ξεκινησε εκει με φιλια κλπ την προετοιμασια του β μερους.


μεταφερθηκαμε στο κρεββατι λοιπον και εγω νομιζα πως θα αρχιζαμε με τα κλασσικα και συνηθισμενα.
η Μαιρη ομως ειχε αλλα στο μυαλο της.
εκατσε αντικρυ μου στο κρεββατι κι ευτυχως που ειναι μεγαλο και ξεκινησε το δευτερο μερος με footjob.
αγκαλιαζε το πεος μου με τα πατουσακια της,με πιεζε στα μπαλλακια ελαφρα και επαιζε πανω κατω και με εφτασε σε φουλ καβλα.
ανεβαινει μετα και αρχιζει ενα εξαιρετικο στοματικο.
το στοματικο της το κατατασσω ανετα ως ενα απο τα καλυτερα που μου εχουν κανει στην πορνοκαριερα μου.
πολυ υγρο,βαθυ,αργο και με πολλα dt,ενω σε συνδυασμο με το handjob και με την περιποιηση στα μπαλλακια,αλλα και πιο κατω στην κωλογλυφαδα που προσφερει,η καβλα φτανει ευκολα στο ζενιθ και τα αποτελεσματα της κατεληξαν στο στομα της ευκολα.

στο κυριως σεξ τωρα που καναμε στο δευτερο ημιχρονο,μετα απο μια μικρη επαναληψη στο στοματικο,την πηρα σε σταση reverse cow στην αρχη για λιγο κι επειτα σκυμμενη πανω στο κρεββατι του μασαζ τιμησα το κωλαρακι της.
οταν ερχοταν το τελος βγηκα απο μεσα της και γονατιζοντας η κοπελλα τελειωσα παλι στο στομα της.

μια εξαιρετικη συνεδρια λοιπον για μενα στην οποια ξεπερασαμε και κατα 10 λεπτα το χρονο μας,αφου μετα το τελος και της δευτερης φορας σεξ,η Μαιρη μου προτεινε να μου κανει οπως ειπα παραπανω ενα χαλαρωτικο μασαζ στο κεφαλι και στον αυχενα για να χαλαρωσω απο την ενταση.

αυτα απο μενα αγαπητοι λαδιαρηδες συναδελφοι και να περνατε καλα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μαίρη
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.818
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, MIG-35, steeve και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού