Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 490 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 816744
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με την κοπέλα γνωριζόμαστε από προηγούμενο μασαζομάγαζο που δούλευε. Μόλις έφυγε από εκεί άρχισα να την ψάχνω απεγνωσμένα, σύντομα έμαθα για την μεταγραφή της αλλά με τρεις προσπάθειες πάλι δεν τα κατάφερα να την πετύχω.
Ειλικρινά όμως χαίρομαι με την κοπέλα που έχει κερδίσει περισσότερους φανατικούς με αυτή την μεταγραφή και πλέον θα την πετύχετε μόνο με ραντεβού όπως έκλεισα και εγώ.

Είσοδος στο δωμάτιο και ανακούφιση που ξαναειδωθήκαμε, έχει πειράξει λίγο το πρόσωπο της πράγμα που δε μου άρεσε, αλλά για άλλα χαρίσματα της ήμουν εκεί. Επιλέγω b2b που είναι ελαφρός πιο κοντά στο nuru που συνήθως κάναμε. Ξεκίνησε με ένα ζεστό λαδάκι στην πλάτη και ένα υπέροχο δυνατό μασάζ οπού πάντα επιμένει όπου καταλαβαίνει πιάσιμο μέχρι να το λύσει η αγάπη μουΈρωτας.
Κάτι καινούργιο επίσης δεν πίστευα ότι μπορείς να ξεπιαστείς σε σημεία με το b2b πράγμα που το κατάφερα προς έκπληξη μου, η κοπέλα δεν πολυκοιτάει το ρολόι, συχνά μου λέει στο τέλος δεν μπορούσα να σε αφήσω να φύγεις έτσι(πιασμένος). Οπότε τρία ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Δε ξέρω τι είναι κάθε φορά και μου μένει αξέχαστη, είναι η χημεία που όντως έχουμε, είναι η πραγματική χαλάρωση που προσφέρει, είναι ότι στο σεξ είναι ότι πιο συναισθηματικό έχω πετύχει. Εκφράζεται, καυλώνει, το ζεί, το ευχαριστιέται και σε ευχαριστεί και αυτή με τον τρόπο της. Μόνο που το σκέφτομαι λέω να κλείσω ραντεβού τώρα.

Υ.Γ: Θερμή παράκληση στο κατάστημα βρείτε επιτέλους nuru gel και δώστε στην κοπέλα ένα άνετο δωμάτιο που της αξίσει. Προσκύνημα
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, makhswrx, koumanidas και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2020
Η μονικα της Συγγρου ειναι συναγωνιστή???Γλώσσα
11 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H Μονικα ηταν παντα τηs στουρναρη τυπε ....αν εσυ την ξερειs η την ξερειs απο συγγρου εχειs χασει οχι επειδοδια αλλα τομουs ολοκληρουs ...αλλα ναι ηταν και εκει ΜατάκιΜατάκι
11 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι όρμαΚατσικογάμης

11 Φεβρουαρίου, 2020
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον για αλλη μιλαμε.Ηλικια της κορασιδος πανω κατω?
12 Φεβρουαρίου, 2020
δε μπορώ να πω κάνει καλό μασάζ.

αλλά στο ψητό είναι λίγο περίεργη

δεν παίρνει από γκάζια, θέλει χαλαρό πρόγραμμα, στο ρυθμό που της ταιριάζει...

αξίζει τον κόπο πάντος μια τόσο να την παίρνει κανείς
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5