Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819280
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνηθως προτιμω κοντουλες,μικροσωμες ή και κανονικου αναστηματος κοπελλες.
αυτη τη φορα ομως ειπα να ξεφυγω απο τα συνηθισμενα μου.
σαββατιατικη απογευματινη επισκεψη λοιπον για να δω και τις υπολοιπες νεες κοπελλες που αναφερονται στο φορουμ και επιλογη της πανυψηλης Αλεξανδρας.

πανυψηλη κοπελλα λοιπον,180-183 ξυπολητη και με τις τακουναρες που φορουσε ξεπερνα το 190!!!!!!!!
συμπαθητικο προσωπο,κοντο μαλλι,μεγαλο χαμογελο και θυμιζε λιγο την Cameron Diaz.
κανονικο σωμα,αγυμναστο τελειως ομως,λιγο πλαδαρο,στηθος δυο με δυομισι μεγεθος,χαλαρο κι αυτο και κωλος που αρχιζει την κατιουσα λογω ελλειψης εκγυμνασης κι αυτος.ΛύπηΛύπη
το ειπε κι η ιδια αλλωστε. δεν της αρεσει το gym.ΛύπηΛύπηΛύπη
συνομιλια μονο στα Αγγλικα αφου δεν ομιλει καθολου Ελληνικα.
ευδιαθετη,αλλα και με πολυ τρακ,αφου οπως μου ειπε ηταν η τριτη μολις μερα της στη δουλεια και δεν εχει ξαναδουλεψει αλλου. αληθεια ή ψεμματα δεν ξερω.
αυτα περι εμφανισεως.



στα υπολοιπα δεν εχω να πω πολλα.
η κοπελλα ηταν πολυ αγχωμενη γενικοτερα καθ ολη τη διαρκεια της συνεδριας και πρεπει να το αποβαλλει αυτο αν θελει να συνεχισει.
στο μασαζ για οσους αναρωτιουνται προσπαθει αλλα δεν το χει.
κανει συνεχως την ιδια επαναλαμβανομενη κινηση πανω-κατω στην πλατη χωρις καποιο αποτελεσμα.
κανει και λιγο στα ποδια κι αυτο ειναι ολο.
νομιζω καποια παλαιοτερη κοπελλα θα πρεπει να της δειξει μερικες κινησεις. οπως και καποιο τροπο που εχουν πολλα κοριτσια για να συνδεουν το πρωτο μερος της συνεδριας με το δευτερο.
καποια θα πρεπει να της μιλησει και για αυτο.


στο κομματι του σεξ μετα το μασαζ φαινεται η απειρια της αμεσως.
δεν αρνειται κατι αλλα ειναι απειρη. ο πελατης πρεπει να παιξει μπαλλα μονος του περισσοτερο γιατι η Αλεξανδρα δεν παιρνει πρωτοβουλιες και αγχωνεται.
εχει μετριο στοματικο,δεχεται cim κλπ,περιποιειται μπαλλακια αλλα ο ερασιτεχνισμος της ειναι εμφανης.
συμμετειχε καλα σε οσες στασεις αλλαξαμε με καλυτερη για μενα το missionary με τις πανυψηλες ποδαρες της ορθιες κι εγω να δινω πονο απο πανω.
στα τεσσερα δεν την εβαλα γιατι μαλλον δεν θα την εφτανα και θα επρεπε να ειμαι ορθιος. ΧαμόγελοΧαμόγελο


αυτα τα ολιγα απο την συνεδρια μου με την Αλεξανδρα.
συμπερασματικα θα πω οτι το κοριτσι ειναι απειρο και χωρις πρωτοβουλιες αλλα διεκρινα και λιγη θεληση και συμμετοχη.
δεν ξερω,ο χρονος θα δειξει τα αποτελεσματα του.
εβγαλα κι εγω για μια φορα την επιθυμια μου να το κανω με μια ψηλη κοπελλα.
να ειστε καλα ολοι.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2020
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.778
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, Εκλεκτικός, sithlord και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2020
Peter μας έσωσες! Αυτές οι δίμετρες είναι εντυπωσιακές στο μάτι οι άτιμες, αλλά ο κανόνας είναι ότι στο κρεββάτι είναι δευτεράντζες. Πάντως αν είναι όντως 30+ και είναι άπειρη στην δουλειά δεν την βλέπω να στεριώνει... Μάλλον θα πρέπει να "σφίξω την καρδιά μου πέτρα" και να προτιμήσω τα τρυφερά μινιόν ποντικάκια. "Ουκ εν τω Πολλώ το Ευ" που λέγανε και οι προγονοί μας!
Πάντως για το παλμαρέ και για να μας φύγει και το απωθημένο της δίμετρης γκόμενας ίσως αξίζει για μια φορά, αλλά μέχρις εκεί.
28 Ιανουαρίου, 2020
Τελικα μαλλον ισχυει το οτι οι ψηλες ειναι για παρελαση και οι κοντες για κρεβατι.
28 Ιανουαρίου, 2020
Και εγω ειμουν στο τσακ να την διαλεξω χτες... αλλα προτιμησα να δοκιμασω την μιλφαρα την Μαιρη... η οποια ειναι πυραυλος τελικα!!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3