Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 369 10
Μασατζίδικα 819310
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη απο μερους μου στον νεο χωρο.Πολυ καλος εχει αναφερθει αλλωστε απο συναγωνιστες με λεπτομερεις περιγραφες.Ναι!
Στην υποδοχη μου παρουσιασθηκαν πεντε εξι κοπελες,Σαρα,Νικη και καποιες αλλες κοπελες που δεν θυμαμαι το ονομα τους.Τελευταια εμφανισθηκε η Χριστινα,που με κερδισε και εμφανησιακα (η περιγραφη συναδελφων ειναι ακριβης)αλλα και απο το χαμογελο της και τη ζεστη αυρα που εξεπεμπε.Χαμόγελο
Η επιλογη της ηταν μονοδρομος.Η κυρια της υποδοχης με κερασε ποτο και η Χριστινα με οδηγησε σε δωματιο του πανω οροφου για τα περαιτερω.Απο τη πρωτη στιγμη εδειξε μια φιλικοτητα και ζεστασια που θρυματισθηκε ο παγος(οπως λεμε) με μιας. Με εκανε να νοιωσω σαν να την γνωριζα καιρο.
Με αφησε να παρω το μπανιο μου και μετ ολιγον επεστρεψε.Μπανιαριστηκε και αυτη και γυμνοι και οι δυο οδηγηθηκαμε στο κρεβατι του χωρου.Γλώσσα
Αγκαλιες και γλωσσοφιλα με θερμη,γλυψιμο εκατερωθεν με μια συνεχη μετατοπιση και αλλαγη θεσεων των σωματων μας μεχρι να καταληξουμε σε θεση 69.
Περιποιηση @@@@ και στοματικο με παθος απο μερους της και αναλογη ανταποδοση απο πλευρας μου στο ωραιο και καθαρο νινακι της.Αλλαγη θεσης και συνεχεια στοματικου απο μερους της,περασμα προφυλακτικου και εναρξη σεξ.Πρωτα πισωκολητο Κατσικογάμης και κατοπιν ιεραποστολικο. Η Χριστινα συμμετοχικη με λεκτικες παραινεσεις και ανταλλαγη φιλιων εδινε τονο στη συνευρεση.Τελος με παροτρυνση μου ξανα πιπα και ενω εγω την χαιδευα ηλθε το τελος.Ναι!
Συνεχεια μου λεει παμε και για μασαζ.Ξαπλωσα στο μασαζοκρεβατο και αν και δεν ειχε μεινει και πολυς χρονος προσπαθησε να με ικανοοιησει και σε αυτον τον τομεα. Μπορω να πω οτι δεν βιαζοταν και θεωρω οτι ξεπερασε και τον αναλογουντα χρονο της συνευρεσης. Τελος οδηγηθηκαμε μαζι για μπανιο .Με αφησε για λιγο να ετοιμασθω και με οδηγησε με το ανσανσερ στην εξοδο. Ανταλλαξαμε ενα γλωσσοφιλο διαρκειας και δωσαμε υποσχεση για επαναλλειψη του εργου.
Ολοκληρωνω λεγοντας οτι η Χριστινα ηταν δοτικη με πολυ καλες υπηρεσιες αλλα ενα σημαντικο προσον της ειναι και ο προσχαρος κοινωνικος χαρακτηρας της που κανει οικεια και η ολη συναντηση να εξελισσεται πολυ ευχαριστα.Αυτος ηταν ο λογος που προσθεσα και γω τις αποψεις μου στις παρομοιοτυπες αλλων συναγωνιστων.Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
18.566
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, massagfildimis, Kaloeros και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού