Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 107 10
Μασατζίδικα 195475
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στο μαγαζί μετα απο πέρασμα κ απο τον γειτονικό ανταγωνισμό. Απο τα σκαλιά άκουγα τα ουρλιαχτά γυναίκας...Όταν μπηκα,πέρα απο την γλυκύτατη πάντα υπεύθυνη, αντίκρισα την Λίνα να τρέχει γυμνή στο διάδρομο κρατοντας έναν δονητή κ να μπαίνει στο δωμάτιο...!!οι φωνές έμαθα ότι ήταν απο την Ζιζέλ που ήταν με συναγωνιστή σε δωμάτιο!Ή ένα μπράβο στο παλικάρι ή να απονεμηθεί απο τώρα το επόμενο Όσκαρ...Ρε μπαγάσα εσυ που ήσουν κατα τις 3 με την Ζιζέλ πρέπει να γράψεις κριτική!!διαθέσιμη μονο η Αναστασία που και επέλεξα μετα απο παρότρυνση. Πρόκειται για μελαχρινή ώριμη Ελληνίδα, με κάποια κιλά παραπάνω σε κοιλιά κ αρκετή χαλάρωση στην ίδια περιοχή.διαθέτει σχετικά μεγάλο στήθος όπου κ με τελείωσε στο φινάλε.εντύπωση μου έκανε ότι τόσο στο ξεκίνημα όσο κ στο τέλος έκανε ντους μέσα στο ίδιο το δωμάτιο,που είναι κ ωραία εικόνα...Το μασάζ της τίποτα το ιδιαίτερο αν κ μπορεί να βάλει κ αρκετή δύναμη. Εκεί που ήταν κάτι το απρόσμενο για μένα ήταν όταν μετα απο δική μου περιποίηση που απόλαυσε ιδιαίτερα, ξαφνικά σηκώθηκε απο το κρεβάτι κ όρθια στήριξε τα πόδια της ανάμεσα στο διπλο κρεβάτι κ το μασαζοκρεβατο. Τότε όρθια απο πάνω μου ζήτησε επιτακτικά να της βάλω δάκτυλο. Φώναζε συνεχώς για πιο γρήγορα κ πιο βαθιά μέχρι που έκανε εμένα , το πάτωμα κ το ναυλον στο μαδαζοκρεβατο κυριολεκτικά μούσκεμα..!!φοβερό θέαμα που δεν μου είχε τύχει με επαγγελματία ξανά κ που έδειξε να το ζει στον υπερθετικό βαθμό. Στη συνέχεια την δοκίμασα σε 3 στασεις ώσπου με τελείωσε στα βυζια της. Γενικά χωρίς να είναι κάτι το ιδιαίτερο εμφανισιακά κ σε μασάζ, βγάζει κάτι το εκφυλο κ είναι κ ωραιο τυπακι
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2020
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, geny24, sanexxx69 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2020
Φίλε μου δεν υπάρχει Αναστασια στο σαιτ υου μαγαζιού, εισαι σίγουρος για το όνομα;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1