Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 368 10
Μασατζίδικα 815535
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχοντας περιορισμένες επιλογές λόγω Κυριακής, αποφάσισα να παω για Άσπα στο Μούσες αγ. Παντων 9 αλλα όταν έφτασα μου είπαν ότι ηταν κλεισμένη για δυο ώρες. Μιας και η Ζωή δεν ηταν εκεί και οι υπόλοιπες μου φάνηκαν αδιάφορες αποφάσισα να δοκιμασω την τύχη μου στο Λαγουμιτζή. 7 κοπέλες παρούσες απο τις 13 που είχε στην ανακοίνωση το πρωί και ελεύθερες τρεις. Αποφάσισα να πάρω Λειλα κυρίως λόγω των κριτικών που εχει.
Έχουν γραφτεί πολλα, η δίκη μου αποψη είναι ότι είναι μια κοπελα μελαχρινη γύρω στο 1.70 με ανοιχτά μάτια ωραιο χαμόγελο μικρό στηθος και πολυ καθαρη. Λίγα παραπάνω κιλά σε κοιλιά, κολο αλλα τίποτα ασκημο.
Το μαγαζι εντυπωσιακό με δωμάτια στο στυλ του Συγγρου 40/42 αλλα ολοκαίνουργια και με άσπρο δέρμα. Ίσως λίγο ψυχρό για μασαζ αλλα μαλλον λεπτομέρεια....
Η Λειλα με πήγε στο δεύτερο όροφο και με άφησε να φρεσκαριστω για 5-10 λεπτα. Ξεκίνημα με σεξ στο κρεββάτι με καθαρο σεντόνι. Πολυ gfe στυλ δοτική και χαλαρή με ωραία προκαταρκτικά. Βαθύ στοματικο που μετα απο καποια συνεχόμενα επίμονα deep throats με καθάρισε.
Μασαζ στο λίγο χρόνο που απόμενε που έδειξε ότι το εχει σε καλο βαθμό.
Γενικά μια καλή εμπειρία χωρίς να εχει κατι να το θυμάμαι αλλα σιγουρα δεν τα έκλαψα...
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 15, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Λεϊλά
tenten956
Μέγας
Εγγραφή:
6 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
3.938
Πόντοι:
4.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, tonos17, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού