Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 168 10
Μασατζίδικα 219451
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημεράκι μιας Πέμπτης και σκαστος από το γραφείο σπεύδω να αναζητήσω λίγες στιγμές χαλάρωσης στο ίδρυμα της Φραντζή. Χωρίς να έχω κάποια συγκεκριμένη στο νου ή κυρία της υποδοχής μου παρουσιάζει δύο κορασίδες διαθέσιμες εκείνη την ώρα. Την Έρρικα και μια άλλη της οποίας μου διαφεύγει το όνομα.
Η Έρρικα είναι μια ψιλόλιγνη ξανθιά Ρωσίδα, μέχρι 35 Μαίων με ζουμερό κορμί και θεωρώ αντικειμενικά όμορφο πρόσωπο. Μόλις την είδα έτριβα τα χέρια μου σαν γεροξεκούτης!
Στο δωμάτιο είναι χαμογελαστή, ήρεμη και θα έλεγα λίγο ανασφαλής καθώς μόνο αν γνωρίζεις ρωσικά μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί της. Αγγλικα Ελληνικά μηδέν .
Κάνει ήρεμο μασάζ με χαλαρές κινήσεις. Δεν έδωσα και πολύ βάση να σας πω την αλήθεια γιατί ανυπομονούσα για το δεύτερο μέρος.
Μόλις τελείωσε γυρνάω πιο καυλωμένος από ποτέ, την ξαπλώνω στο μασαζοκρεβατο και την αρχίζω σε ένα σπατουλάρισμα που είπε το δεσπότη Παναγιώτη. Κραυγές με βαθιές ανάσες και η γλώσσα μου μεταξύ κλειτορίδας και πίσω τρυπούλας ασταμάτητα ενώ τα χέρια μου να χουφτώνουν τις τροφαντές της βυζάρες. Αφού αναστέναξε για τα καλά με σταματάει, μου λέει κάτι στα ρώσικα και μου τον παίρνει βαθιά στο στόμα με λύσσα, χωρίς υπερβολές... Αφού ήρθα πολύ κοντά, την γυρίζω στα τέσσερα και φόντο την υπέροχη κωλάρα της έρχομαι στο δίλεπτο.
Απο socializing μην περιμένετε και πολλά. Χαμογελακια αγκαλίτσες, κάτι θενκ γιου με την βοήθεια της νοηματικής και γεια σας.
Ναι θα ξαναπάω μαζί της...
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 17, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έρρικα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
145
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 koukos19, ZeroTolerance, massagfildimis και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Νοεμβρίου, 2019
Η συνεχεια?Χμμμ;Εκει σταματαει η κριτικη?
26 Νοεμβρίου, 2019
Μας έκοψες στο καλύτεροΓλώσσα
28 Νοεμβρίου, 2019
Λοιπόν συνεχιζω:
και μου τον παίρνει βαθιά στο στόμα με λύσσα, χωρίς υπερβολές... Αφού ήρθα πολύ κοντά, την γυρίζω στα τέσσερα και φόντο την υπέροχη κωλάρα της έρχομαι στο δίλεπτο.
Απο socializing μην περιμένετε και πολλά. Χαμογελακια αγκαλίτσες, κάτι θενκ γιου με την βοήθεια της νοηματικής και γεια σας.
Ναι θα ξαναπάω μαζί της...
29 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έγραψα το υπόλοιπο εδώ στα σχόλια αλλά δεν το έχουν δημοσιεύσει ακόμα
29 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ok το συμπλήρωσα και στο κείμενο της κριτικής.
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5