Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 168 10
Μασατζίδικα 219391
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο Φρ7 να γνωρισω και γω την περιβοητη Σοφια.Μου εμφανισθηκε με ενα μαυρο εφαρμοστο μινι φορεμα που ανεδεικνυε τα προσοντα της.Ματάκι
Προκειται για Ρωσιδα milf,μετριου αναστηματος με ωραιο γυμνασμενο κορμι,συλικονατες βυζαρες με ρωγα που βγαζει ματι,καλο προσωπο με φουσκωμενα χειλη,ψευτικες μεγαλες βλεφαριδες και μαυρο μαλλι.Γενικα εχει κατι το εκφυλο πανω της.Ειναι απο τις γυναικες που οπου την δεις το πρωτο που σκεφτεσαι ειναι να την στριμωξεις σε καμμια γωνια και να την πλακωσεις στοΚατσικογάμης.
Γιαυτο αφου ετοιμασθηκα,μολις ηλθε την επεσα αμεσως στο ψητοΓλώσσα.Αφαιρεθηκαν τα ρουχα και την πλακωσα στα γλωσσοφιλα και το γλυψιμο.Το δερμα της ειναι απαλο και ωραιο,η ρωγα καγκελο και το μουνακι της ξυρισμενο με μια ριγα απο μικρες τριχουλες.Χαμόγελο
Κατοπιν ανελαβε αυτη δραση.Φιλια στο στηθος, πιπιλισμα της ρωγας και κατοπιν πιπα. Βαθεια και υγρη με και χωρις χερια με dt και συνοδευομενη απο περιποιηση αρχιδιων. Συνεχεια με σεξακι.Αρχικα ιεραποστολικο,μετα πλαγιαστο και τελος πισωκολητο.Σε αυτη τη σταση την κωλοδακτυλιαζα συγχρονως(οι συναγωνιστες ειπαν πως δινει το ωραιο κωλι της με το αντιστοιχο αντιτιμο).Βγαινω,πεταω το προφυλακτικο,ξαπλωνω στο μασαζοκρεβατο και με πλακωνει σε παλι σε πιπα.Ρουφηγμα,παιξιμο,φτυσιμο αγρια πραγματα.Εγω δε συνεχισα να την κωλοδακτυλιαζω.Ετσι ηλθε και το τελος στο στομα τηςΝαι!.
Κατοπιν συνεχισαμε με μασαζ.Χωρις να ειναι εξπερ του ειδους ασχοληθηκε με ολο το σωμα μου κανοντας απαλες μαλαξεις σε ενα χαλαρωτικο στυλ θα ελεγα.Συμπληρωνω οτι τα Ελληνικα της ειναι ελαχιστα,Αγγλικα γιοκ οποτε η συνομιλια δεν υφισταται. Τα πολυ βασικα.Ετσι αφου τελειωσαμε ανταλλαξαμε κατι γλωσσογιλα και χαιρετηθηκαμε.
Η συνεδρεια μου με την Σοφια ηταν σαν να ειχα συμμετοχη σε τσοντα κατα καποιο τροπο(βγαλμενη απο πορνο εγραψε συναγωνιστης).Κινειται σε ρυθμους pse περισσοτερο.Αλλωστε και εμφανησιακα μπορει να το υποστηριξει.Αυτα λοιπον και απο μενα.Καπέλο


Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Σοφία
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
18.544
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, aoratos33_2, petergsp και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού