Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 47 10
Μασατζίδικα 110754
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Τελικά δεν βάζω μυαλό. Πήγα για άλλη μια φορά σε μασσατζίδικο. Διάλεξα το συγκεκριμένο, αφού είχα να πάω και Σκλαβενίτη (είναι απέναντι και παρκάρεις στο υπόγειο)
3 «κοπέλες» είχε και ήταν σε δωμάτια. Περίμενα κάνα 10λεπτο και με έβαλαν σε ένα δωμάτιο για να περάσουν και να τις δω. Μαρία, Αλεξάνδρα και Αλίσια. Δεν το σκέφτηκα και διάλεξα Μαρία, μόνο και μόνο από εμφάνιση. Οι άλλες δυο ήταν επιεικώς του 5 .
Η Μαρία είναι δηλ στο 6,5 με 6,8. Όχι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά είναι μικρή ή μικροδείχνει και με σώμα χωρίς περιττά λίπη και κυτταρίτιδες.
Κάνω ένα ντους στο κοινόχρηστο μπάνιο και περιμένω να έρθει. Δεν άργησε, μπαίνει μέσα και με χαιρετάει ψυχρά. Μου λέει να ξαπλώσω για να ξεκινήσει το μασάζ.
Βάζει τα σχετικά λάδια και αρχίζει να χαϊδεύει (έτσι έμοιαζε) με τα χέρια. Αφού πέρασε όλο το σώμα σχεδόν, είχε φύγει το μισάωρο. Της πρότεινα να γυρίσω ανάσκελα και δέχτηκε. Έβγαλε τα ρούχα (ότι φορούσε δηλ) και ξεκίνησε δειλά δειλά να παίζει με τη πούτσα. Επήλθε ανόρθωση και φόρεσε αμέσως προφυλακτικό. Έκανε μια χαλαρή αερόπιπα και σε λίγα λεπτά και με χρήση χεριού, έχυσα στη καπότα. Σαν να το έκανε επίτηδες. Δεν είπα τίποτα, πήγα κατευθείαν για ντους και ετοιμάστηκα να τη κάνω.
Ελπίζω την επόμενη φορά να λειτουργήσει το πάνω κεφάλι και όχι μόνο το κάτω.
Αυτά για τη Μαρία και το συγκεκριμένο ίδρυμα. Μαύρο από μένα.

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Marcus77
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
27
Likes:
1.487
Πόντοι:
1.076
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 Elganador, mad_max, anthotypos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2019
... 'Οι άλλες δύο ήταν επιεικώς του 5.."
Φανταζομαι εννοείς με άριστα το 7..η μήπως το 6;;;;
Νομιζω φιλε Αδικεις το κοριτσάκι, από προσωπική μου εμπειρία θεωρώ πως είναι πολύ καλή... Άλλωστε επειδή κ εσύ είσαι γνωστης φαντάζομαι, το κάθε κορίτσι χρειάζεται την ανάλογη συμπεριφορά...
Αν για παράδειγμα εγώ μπω μέσα απλά για να γαμισω... μαλλον θα τυχω ψυχρής αντιμετώπισης απο την Χ κοπελλα... Νομίζω....
E
Es65
06 Νοεμβρίου, 2019
Αν επέστρεψε και είναι φόλα πολύ κρίμα, εγώ είχα περάσει μόλις είχε πρωτοεμφανιστεί και εκτός του οτι δεν έκανε πίπα ακα, είχα φύγει με πολύ καλές εντυπώσεις. Εκτοτε μάλιστα δεν έκλεινε πόδι μέχρι να φύγει. Πολύ κρίμα γιατί είναι ωραίο μωρό εμφανισιακά.
06 Νοεμβρίου, 2019
".. Οι άλλες δύο ήταν επιεικώς του 5.."
Φυσικα εννοείς φίλε με άριστα το 7..η μήπως το 6;;;;;
Παντως τη μικρή την Αδικεις. Νομίζω.... Θεωρώ από προσωπική εμπειρία ότι είναι πολύ καλή.. Άλλωστε όπως γνωρίζεις, επειδή φαίνεται πως είσαι γνωστης του αντικειμένου, η κάθε κοπέλα χρειάζεται την ανάλογη αντιμετώπιση....
Όσον αφορά το team του μαγαζιού μάλλον είσαι ίσως ο μόνος που δυσανασχετεί.
E
Es65
06 Νοεμβρίου, 2019
Έχω μερικές ενστάσεις για αυτήν τη κριτική σου φίλε...
Πρώτη κ κυριότερη αφορά τη χαμηλή βαθμολογια(?) για όλο το ροστερ του μαγαζιού. Δεύτερον οι λεπτομέρειες που δίνεις δείχνουν, ότι περισσότερο βαριόσουν πάρα να απολαύσεις ήθελες...
Κ τρίτον μην το βλέπεις σαν "ήττα", δες το σαν μια κακή για σένα μέρα..
T
Tomr
07 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ότι δίνεις παίρνεις φίλε....να μάθεις να χαίρεσαι λίγο καλύτερα στα κορίτσια....Η Μαρία είναι υπέροχο πανέμορφο αγγελούδι..θέλει ιδιαίτερο τρόπο που ξέρουν μόνο Ανδρες. Η κριτική σου για το κοινο μπάνιο δείχνει ότι είσαι φόλα.
07 Νοεμβρίου, 2019
κακά τα ψέματα.....στα περισσοτερα φόλα τρως...άλλο που δεν το πολυαναφερουμε....
07 Νοεμβρίου, 2019
Εγώ πάλι θα κρατήσω την καβάντζα του parking μιας και κάθε φορά που πηγαίνω μου βγαίνει η Παναγία να βρώ parking. Προσκύνημα
21 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσωπικά, μια χαρά ήμουν. Ισως σε τέτοια μαγαζιά να θέλει διαφορετική τεχνική. Δεν έχω ξανασυναντήσει τόση παγωμάρα και είμαι χρόνια στη πιάτσα. Ουτε είμαι και ο Κουασιμόδος.
Για το μπάνιο τι έγραψα; Κοινόχρηστο δεν είναι; που είναι το περίεργο;
21 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το έπιασα φίλε μου.
21 Νοεμβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η μόνη λύση για τη περιοχή.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10