Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 168 10
Μασατζίδικα 220190
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο ιδρυμα ακριβως στις 11:00 , προηγηθηκε τηλεφωνο ρωτωντας ποιες κοπελες δουλευουν.Σε ολες αυτες ακουσα και της Ερρικα για την οποια εκανα την επισκεψη.Ρωτωντας αν ειναι ελευθερη η κοπελα τωρα και ενω ημουν στην εισοδο μου ειπε ναι.Ανεβαινω , μου ανοιγει η υποδοχη , ρωταω για ρτην Ερρικα και μου λεει ειναι σε προγραμμα.Αφου λεω τωρα καλεσα και μου ειπατε οτι ειναι ελευθερη, δαγκωσε χειλια και μην εχοντας να πει κατι τη ρωταω ποιες ειναι διαθεσιμες. Μου λεει Κατερινα και Σουζανα.Η κατερνα δεν ελεγε τπτ , νυσταγμενη φατσα και χωρις διαθεση και η Σουζανα η οποια δε μπορεσα να καταλαβω τι πλαστικο ειχε πανω της και που. Δεν επιλεγω καμια και μολις παω να φυγω μου λεει εχει ερθει και η Τζουλια η οποια ειναι δυνατη οπωςε Ερρικα.Με τα πολλα ερχεται η Τζουλια ,μελαχρινο χωρις να ειναι κατι ουαου και περασμα με αυτη τελικα στο δωματιο.Ωραιο κορμι και νεα στο αθλημα, εμφανως τρακαρισμενη.Ντουσακι και περασμα στο μασαζ οπου εδειξε καλη συμπεριφορα και τεχνικη.Στα του αγωνα καλη βαθια πιπα και το τελος με βρηκε πισωκολλητο να την εμβολιζω για να βγαλω και το αχτι μουΧαμόγελο. Εδειχνε οτι αντεχει μεχρι που εχυσα δυνατα και εδειξε να το απολαμβανει.
Καλη συνεδρια αλαλ το θεμα της συνεννοησης θα πρεπει λιγο να διορθωθει.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 15, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
1 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
73
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dimmits

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού