Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 168 10
Μασατζίδικα 219199
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στο μαγαζί για πρώτη φορά μου κάνει το κλικ η Τζούλια μελαχρινή κοπέλα επέλεξα το πρόγραμμα 45 λεπτά κ Μπενω για ντους, ος τόσο η Τζουλια μπενει βγάζει το φόρεμα της κ με περίμενε κάνοντας βόλτες, απίστευτο κορμη γυμνασμένο μένει με τα εσώρουχα κ ξεκινάει μασάζ πολύ καλό κατά κάποιο τρόπο είδε ότι χαλάρωσα κ ξεκίνησε να με χαϊδεύει αισθησιακά στα κολομεριαΓλώσσα κάτι που με ανατρίχιασε κ με καυλωσε τόσο γυρνάω ανάσκελα κ αρχίζω να την φιλάω απαλά εννο εκείνη κατέβαινε σιγά σιγά κ μου εγλυφε το εργαλείο κ πρώτου τον ρουφήξει με ρώτησε αν ήθελα ελεύθερα ,κ της κάνω νόημα πος ναι.εεε εκεί τα είδα όλα τέτοια πιπαΈρωταςδεν θυμάμαι να μου έχουν κάνει ποτέ,δεν ήθελα να τελιοσω με τίποτα οπότε την ξαπλώνω κ βουτάω στο μουνάκι της το οποίο μουσκοβολαγιε την ελυψα αρκετά κ κάποια στυγνή μ ψιθηριζει να μπω μέσα της γιατί δεν μπορούσε να κρατηθεί άλλο, αυτό κ έγινε πέρασμα προφιλαχτικου ανέβηκε πάνω μ με πολύ βαθύ κάθισμα δεν διαρκισε πολύ κ τα δώσαμε μαζί, ανταλλάξαμε ορισμένα φιλιά κ μέχρι σήμερα όλο αυτό σκέφτομαι. Πέρασα φανταστικά κάτι το οποίο δεν το περημενα με έκανε να εστανθω πολύ άνετα σαν να ήτανε γκόμενά μ.Χαμόγελοτέλος για την εμπιρια μ.μου πρωτηνε την επόμενη να κάνουμε nuru κάτι το οποίο θα με απογειώσει επιδι το κατέχει πολύ από τι μ είπε είναι το πιο αισθησιακό μασάζ που υπάρχει.. Κ αυτό θα κάνω.. λοιπόν Τζούλια όλα τα λεφτά Έρωτας
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
20 Οκτ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dompipas, petergsp, baroc και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού