Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 475 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 695265
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στεγνό κορμί, λαμπάδα. Κοιλιά επίπεδη.Υπέροχα καλοσχηματισμένα οπίσθια. Ξανθό μαλάκι. Λεπτοσχηματισμένο προσωπάκι που όταν χάριζε χαμόγελο, ήταν όλα τα λεφτά Στήθος μικρό, εφηβικό, αλλά δεν μ’ ένοιαξε καθόλου, μιας και όλο το υπόλοιπο με αποζημίωνε με το παραπάνω.
Αλήθεια, αν λάμβαινε μέρος στοGNTM, θα ήταν από τις πρώτες επιλογές. Είναι όμως από Ουκρανία (όπως δήλωσε) και θα είναι μαζί μας μέχρι 16/11.
Όταν έβγαλε τα ρούχα της, και μου είπε να ξαπλώσω για μασάζ, αρνήθηκα γιατί ήταν επίφοβο με τη μέση που με ταλαιπωρεί αυτό τον καιρό. Η βαθμολογία στο μασάζ, μπήκε για να μη χαλάσει το σύνολο.
Έβγαλε το πανωφόρι, αποκαλύπτοντας την κορμάρα της και αφήνοντάς με με ανοιχτό το στόμα. Εγώ στον καναπέ κι αυτή όρθια μπροστά μου. Έπιασα τα κωλομάγουλά της και τα μάλαζα. Απίστευτη αυτή η αίσθηση, όταν γίνεται σε σκληρά, καλίγραμμα κωλομέρια. Έγλειψα λίγο τις ρώγες της και μετά κάθισε δίπλα μου.
Έπεσε στα τέσσερα πάνω στο καβλί μου και άρχισε να μου το ρουφάει. Δεν άργησα να είμαι έτοιμος.
Κάθισε πάνω μου, με τις κνήμες της να ακουμπούν πάνω στους τετρακέφαλούς μου και άρχισε να ανεβοκατεβαίνει ρυθμικά ενώ μου χάριζε υγρά γλωσσόφιλα. Είναι πραγματικά μια από τις φαντασιώσεις μου.
Δεν άργησα…Συνήθως για να τελειώσω, χρειάζομαι στόμα ή χέρι. Σήμερα όχι. Τελείωσα κανονικά, με αυτήν από πάνω μου.
Όλη την υπόλοιπη ώρα, κουβεντούλα και GFE κατάσταση.
Δεν θέλω και τίποτα άλλο για να χαρακτηρίσω τη συνεδρία 100% επιτυχημένη.
ΝΑΙ. Η ΒΕΡΟΝΙΚΑ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 20, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
BV
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kolpos75, baroc, GIORGOSK και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Οκτωβρίου, 2019
Σε όλα σχεδόν 10 φίλος...Χμμμ;
xlm
xlm
21 Οκτωβρίου, 2019
τυπε μας επεισες … Money Mouth
21 Οκτωβρίου, 2019
Χμμμ;Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!
A
artem82
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3