Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 490 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 815939
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα περάσει από το μαγαζί πριν λίγες μέρες, πριν περάσω είχα πάρει τηλέφωνο για να κλείσω ραντεβού με την Λία από της καλες κριτικές που είχα διαβάσει, δεν είχα ξαναπάει στο μαγαζί αυτό θα ήταν πρώτη φορά. Μου άνοιξε μια όμορφη κοπέλα ψηλή δεν την ρώτησα όνομα ευγενική με κέρασε καφέ και φώναξε την Λία να με πάει στο δωμάτιο. Η Λία είναι μια γυναίκα γύρω στα 50 με πολύ ωραίο σώμα, ωραία βυζια και ωραίο πρόσωπο. Το μαγαζί πεντακάθαρο και πολύ προσεγμένο, το δωμάτιο είχε πολύ ωραία διακόσμηση ένα μασαζοκρεβατο, πολυθρόνα, ντουζιέρα και μπανιέρα τζακούζι .Κάνω το μπανάκι μου και μετά έρχεται η Λία ξαπλώνω στο μασαζοκρεβατο και η Λία βγάζει τα ρούχα της και μένει με τα εσώρουχα (πολύ καβλα γκομενα )μου κάνει ένα ωραίο μασάζ σε όλο το σώμα για αρκετή ώρα μετά όπως ήμουν μπρούμυτα την βλέπω να βγάζει τα εσώρουχα της και να αλείφετε με λάδι στα βυζια της κοιλιά πόδια παντού, ανεβαίνει απάνω μου όπως ήταν γυμνή και αρχίζει να τρίβετε όπως ήμουν μπρούμυτα έπαθα πλάκα φοβερή, μετά μου παίρνει μια πιπα με προφυλακτικό (εγώ το ζήτησα ) και μετά την γυρνάω στα τέσσερα και την αρχίζω να την σφυροκοπιμα τέλειωσα μετά από λίγο. Έκανε πρώτη η Λία μπάνιο και μετά έκανα εγώ και μου έτριψε η Λία την πλάτη για να φύγουν τα λάδια, μου έδωσε δεύτερη πετσέτα σφραγισμένη να σκουπιστω (σε κάτι τέτοιες λεπτομέρειες λέω ότι το μαγαζί αξίζει μπράβο τους).Μετά μιλήσαμέ λίγο με την Λία, της είπα ότι πέρασα τέλεια και θα τα ξαναπούμε σύντομα.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λία
David  1975
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
70
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Stasino, tenten956

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Οκτωβρίου, 2019
Αυτο που κάνει η Λια με τις πετσέτες και το μπανιο μετα δεν το κάνουν όλες....
Απλά η κοπελα ξερει ότι η διαφορα στο σέρβις θα την κρατήσει ψηλά και το εξαντλεί....
07 Οκτωβρίου, 2019
Έχεις δίκιο, δεν το κάνουν όλες.
Όλα τα Μασατζίδικα πρέπει να κρατάνε το σέρβις ψηλά, πληρώνουμε 60. 80. 100€ είναι αρκετά χρήματα και δεν περισσεύουν σε κανέναν.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2