Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 78 10
Μασατζίδικα 122325
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
ΧαμόγελοΕπισκέφτηκα το μαγαζί μετά από πολύ καιρό!Χαιρέτησα την Λίζα, το αφεντικό ευγενέστατη όπως πάντα.Η Ζωή ήρθε χαμογελαστή και μόλις με είδε, αγκαλιές και φιλιά,μου είπε με παράπονο "με ξέχασες",τι να πω?Ξαφνιάστηκα που συνεχίζει το φουλ πρόγραμμα κορίτσι που έκανε μασάζ επιπέδου φυσιοθεραπειας χαλαρωτικό,αθλητικό, λεμφικο και μαγνητικά πεδία όπως οι αρχαίες ιέρειες!!!!!!!!και ήταν υποδοχή σε μαγαζί!!Όπως πάντα μου είπε (μέσα στο δωμάτιο με την καμπίνα για ντους και υδρομασάζ!!)Απευθύνεται σε ανθρώπους επιπέδου Και για αυτούς που ξέρουν να ακούν!!Πήρα το πρόγραμμα 1ωρας και μπήκα στην καμπίνα για ντους και υδρομασάζ, βγηκα και σκουπιστηκα με πετσέτα και φορεσα παντόφλες από σελοφάν!!Η Ζωή μπήκε και συμπλήρωσε τα κεράκια στο πάτωμα,δημιουργώντας κατάλληλη ατμόσφαιρα.
Όπως πάντα έκανε υποδειγματικό μασάζ χαλάρωσης,αποκατάστασης 30 λεπτών,πόδια, μέση, πλάτη με σωστή πίεση παλάμης, στα φτερά κάνανε 2,3 κρακ,κρακ,σβέρκο και με στοιχεία από αθλητικό μασάζ,μιλώντας ταυτόχρονα για θέματα κοινού ενδιαφέροντος!!δείχνοντας την καλλιέργεια που την διακρίνει!!Ίδρωσε κυριολεκτικά από την εργασία του μασάζ!
Μετά γύρισα ανάσκελα και μου έδειξε στοιχεία της αρχαίας θεραπείας που θεραπευτριες κάνανε σε βασιλείς στην Αρχαία Ελλάδα και Περσία και στην συγκεκριμένη περίπτωση για στύση!!Πάνω από το κεφάλι μου,ξεκίνησε με τα ακρονυχα,ακροδάχτυλα ερεθιζωντας και διεγειρωντας χωρίς να με ακουμπα!!Χμμμ;τις ερωτογωνες περιοχές μέχρι κάτω το πέος που άρχισε να ξυπνά και να υπακούει στις κινήσεις που έκανε!
Ήταν φανερό πως ερεθιστηκε και ηιδια και φάνηκε μετά από το παίξιμο του πέους και αρχιδιων ,να μου κάνει ΔΏΡΟ μια ακαπωτη πίπα πολύ γλυκιά και υγρή, μου πέρασε καποτα και πήγαμε στον καναπέ και κάθισε πάνω στο πέος μου ανεβαίνοντας και κατεβαίνοντας ρυθμικά!!και εγώ να πιάνω και να φιλω τα 3πλας βυζια με τις ρωγες!!,επόμενη στάση πισωκολλητο, κοιτώντας τον καθρέφτη!!μετά συνέχεια με ανάσκελα στον πάγκο με καλη συγχορδία από κραυγουλες ηδονής!!.Το τέλος ήρθε όταν έβγαλα την καποτα και παίζοντας με τα δύο χέρια της το πέος μου, έχυσα στα χέρια της Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοκαθισμένος στον πάγκο,έτσι ολοκληρώθηκε η ιεροτελεστία!!,Στα 55 λεπτά. Έκανε πρώτα μπάνιο, για να βγει πρώτη εξω!!Ακολούθησα και εγώ, μόλις ετοιμάστηκα, πλήρωσα την Ζωή. Φιληθηκαμε και με συνόδευσε ως την πόρτα αποχαιρετώντας επισης και την Λίζα!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
143
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17, Nickaid, muffer35 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού