Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 17 10
Μασατζίδικα 24440
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πριν λίγες μέρες πέρασα από το λαδαδικο για την Αγγελική από της καλές κριτικές που είχα διαβάσει εδώ στο μπου, πέρασα στο δωμάτιο χωρίς να την δω, δε με ενδιέφερε αν είναι ωραία το μόνο που ήθελα ήταν ένα πολύ καλό μασάζ. Με κερνάει η κοπέλα που ήταν στην υποδοχή μια πορτοκαλάδα κάθισα λίγο στο καναπέ του δωματίου να ξεκούραστο γιατί ήμουν μετά από δουλειά, το δωμάτιο πολύ όμορφο και καθαρό ένα μασαζοκρεβατο, ντουζιέρα και ένα καναπέ. Κάνω το μπανακι μου και μόλις βγαίνω μπαίνει η Αγγελική, στο πρόσωπο είναι μέτρια το σώμα είναι με πιασίματα και στήθος μέτριο προς μεγάλο. Στο μασάζ είναι φοβερή, πλάτη, μέση, πόδια, αυχένα, πατούσες,δεν αφήνει τίποτα σε πολλά σημεία πόναγε λίγο ειδικά στης πατούσες αλλά μου άρεσε πολύ, για καλό μασάζ πήγα αν ήθελα να μου χαϊδεύουν την πλάτη θα πήγαινα αλλού. Στο δεύτερο μέρος πέρασε προφυλακτικό με το στόμα και μου έκανε μια ωραία πιπα και τελείωσα. Πρέπει να έκατσα με την Αγγελική κοντά στην 1 ώρα. Σίγουρα θα την έχω στα στάνταρ μου για όταν χρειάζομαι ένα πολύ καλό μασάζ.
Κόστος συνάντησης
50
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αγγελική
David  1975
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
70
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΔΑΜΟΣ, massagfildimis, muffer35 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού