Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 216 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 483933
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρωινο περασμα απο τη Μπακνανα.Μετα απο τηλεφωνο στοχευμενη συνευρεση με Ελενα.Ηταν στοχος απο παλια, επιρρεασμενος απο τις καλες κριτικες συναγωνιστων, που δεν ειχε πραγματοποιηθει ως τωρα.Η περιγραφη της εχει δοθει στις πολες κριτικες που υπαρχουν πιο κατω και μπορεις να τη δεις στις φωτο στο σαιτ του μαγαζιου.
Πηρα προγραμμα μιας ωρας που ξεκινησε και τελειωσε με το ερωτικο κομματι και ενδιαμεσα ειχε μασαζΜεγάλο χαμόγελο.
Και το μασαζ ηταν μασαζ.Να μην γελιομαστε ελαχιστες ειναι οι γνωστριες του χωρου σε αυτο το κομματι και μια απο αυτες η Ελενα.Κορυφη Προσκύνημα/
Της ειπα οτι ειχα κατι ενοχλησεις στη μεση και μουπε αφησου πανω μου.Ε με εκανε καινουργιο.Με τα μαγικα της χερια μαλαξε ολο μου το σωμα ,εδωσε ιδιαιτερη σημασια εκει που της ειπα και στο τελος ενοιωσα τη πληρη ανακουφιση που μονο ενας επαγγελματιας του ειδους μπορει να σου δωσειΣπασίκλας.
Και στο ερωτικο κομματι top.Τι γλωσσοφιλα,τι γλυψιμο σε καθε σημειο του σωματος,κωλομασαζ,θεικη πιπα και γλυψιμο @@@@,σεξ,στησιματα,συμμετοχη φουλ,χειρομαλαξεις μετ ελαιου,τριψιμο του σωματος,cim,ολα σουπερ.Εχουν γινει αλλωστε τοσες περιγραφες που θεωρω κουραστικο να επεκτεινω περισσοτερο.Στο τελος με εκανε και μπανιο και το γλυκο εδεσεΝαι!.
Προσθετω λοιπον και εγω τα θετικα μου σχολια σε αυτα των συναδελφων και πιστευω οτι καθε σωστος μασαζοβιος θα πρεπει να εχει προσθεσει στις εμπειριες τουλαχιστον μια συνευρεση με την Ελενα.Πραγματικη ιερεια του χωρουΚαπέλοΚαπέλο.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 27, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
18.570
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, GALLAS, leon4861 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2019
Φιλε, πόσες εκτονώσεις αφήνει στο πρόγραμμα μιας ώρας;
10 Οκτωβρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δυο φιλε μου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2