Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 216 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 483943
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη στο μαγαζι.Σκοπος να δω τις δυο νεοφερμενες.Και οντως μαζι με τις παλαιοτερες Ελενα και Δημητρα μου παρουσιασθηκαν και οι δυο νεαρες Αλισα και Λολα.Πολυ καλες και οι δυο.Διαλεξα την πρωτη γιατι η Λολα που οφειλω να ομολογησω ειναι πολυ ωραιο μωροΓλώσσα δεν προσφερει ελευθερο στοματικο (κατα δηλωση της υπηρεσιας) .Προχωρησαμε στα ενδοτερα λοιπον,με προγραμμα των 80 ευρω.
Η νεαρη Αλισα ειναι Ρωσιδα απο το μακρινο Βλαδιβοστοκ κατα δηλωση γυρω στο 1,65 πολυ καλο κορμι ,μικρο βυζακι με ωραια ρωγα,ωραιο προσωπακι και καστανο μακρυ μαλλακι(Τα ειχε πιασμενα κωτσο).Δεν μιλα Ελληνικα και τα Αγγλικα της ειναι σε αρχαριο επιπεδο,οποτε η συνενοηση ειναι καπως δυσκολη.Τελος παντων το μωρο ειναι προθυμο και πιο πολυ μιλαει η γλωσσα του σωματοςΠροσκύνημα.
Το μωρο φορουσε ενα σετ μαυρα εσωρουχα τα οποια αφαιρεσε και μολις ειδα γυμνο το ωραιο του κορμακιΈρωταςεκανα επιθεση.Φιλια παντου με αμεση ανταποκριση απο μερους του,γλωσσοφιλα και χαιδεματα φουλ.Η ρωγουλα του ειχε αμεση ανταποκριση και εγινε καγκελο.Ανελαβε να μου γλυψει και τη δικια μου ενω εγω χαιδευα το μουνακι της .Σιγα σιγα κατεβηκε στο εργαλειο και επιδοθηκε σε μια ωραια πιπα με περιτεχνη χρησιμοποιηση της γλωσσας και παραλληλη περιποιηση των αρχιδιων.Εν συνεχεια σεξ σε διαφορες στασεις,πρωτα αυτη απο πανω,μετα ιεραποστολικο και τελος πισωκολητο οπου ηλθε και το τελοςΝαι!.
Κατοπιν ακολουθησε το μασαζ που αφιερωσε χρονο (χωρις να ειναι top γνωστρια) στο να με χαλαρωσει καταβαλωντας φιλοτιμες προασπαθειες και προς ολα τα σημεια του σωματος.Γυρισα και ανασκελα και αφου μου μαλαξε λιγο το στηθος κατεληξε στο εργαλειο για τον 2ο γυρο.Ξανα πιπα με ολα τα συναφη ,λιγο σεξ σε ιεραποστολικη σταση και με δικη μου παραινεση αφου αφαιρεσα το προφυλακτικο συνεχισε με πιπα και τελος αφου τον αλειψε με λαδι συνεχισε με μια ωραια χειρομαλαξη μεχρι τελουςΠροσκύνημα.
Σε ολη τη φαση Η Αλισα ηταν συμμετοχικη,δεκτικη και παρα το νεαρο της ηλικιας της η εμπειρια και προσφορα πολυ καλη.Το κασκαντεριλικι μου βγηκε πετυχημενο.
Οσοι πιστοι λοιπον προσελθετε.Το μωρο αξιζει.Ναι!
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 25, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
25 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
112
Likes:
18.570
Πόντοι:
20.686
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, GALLAS, monogamous και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού