Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100717
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σάββατο πρωί 11.05 περνούσα και είπα να επισκεφθώ την παλιά γνώριμη Tantra Zoe. Αμ δε... ήδη ήξταν κλεισμένη για ραντεβού από πιο πρωινό αγαπούλη, ξενέρα αλλά τέλοσπάντων έκανα μια βόλτα στα καφενελία της περιοχής και επανήλθα. 40 λεπτά μετά: "Είμαι φτιαγμένη το πρωι, μόλις ξεκίνησα έλα να πηδηχτούμε και μετά μασάζ" τα πρώτα λόγια ενώ με έβαζε στο δωμάτιο (πριν καν κάνω ντουζ). Τώρα τι να περιγράφω που δεν έχουν πει και οι υπόλοιποι... πίπα υποδειγματική με τεχνικές τάντρα, χειρομάλαξη που συγκεντρώνει το αίμα στο κεφαλάκι και θέλεις να χύσεις αμέσως, "ακα" ρούφηγμα του κεφαλιού με ήχους ενώ σε κοιτά προκλητικά, υγρά από το μουνί της συνεχώς... δεν άντεξα βέβαια πάνω από 20λεπτο. Στη συζήτηση που πιάσαμε και τι ρώτησα πως είναι και τόσο τρελή μου λέει "εμείς που είμαστε στη δουλειά πάνω από 2 χρόνια, είναι ευνόητο ότι είμαστε βιολογικά προικισμένες να τελειώνουμε εύκολα πολλές φορές τη μέρα, να συγκεντρωνόμαστε στη στιγμή και να βάζουμε καινοτομίες στο πρόγραμμα". Στο χρόνο που απέμεινε μου έκανε πραγματικά καλό μεθοδικό μασάζ (όπου ανεβαίνει πάνω στην πλάτη σου με τα γόνατα και πιέζει έντονα για να σπάσει το γαλακτικό οξύ). Πολύ καλή εμπειρία λοιπόν και σταθερότητα διαχρονικά που την κατατάσσει μαζί με Ρούλα καλλιρόης 48, Έλενα Μπακνανά, Έλενα Syggroy &Τατοίου και Στέλλα Σόλωνος στο διαχορνικό top-5 Milf των λαδομάγαζων...
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 14, 2019
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Grothos
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.124
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΔΑΜΟΣ, tonos17, kostakis27 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2019
Αρχίσανε διαφημίσεις εδώ....
Αν στη ζωή βάζεις 9 στην εμφάνιση..... τι να πω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1