Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 475 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 696006
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μιας και η προηγούμενη κριτική μου δεν δημοσιεύτηκε επανέρχομαι.
Αρχικά οι χώροι του NIRVANA είναι άψογοι, η κυρία της υποδοχής πολύ φιλική και γενικά σου δίνεται η εντύπωση ότι επισκέπτεσαι ένα χώρο κοσμικής δεξίωσης σε ... ερωτικό στυλ.
διάλεξα για 3η φορά την Αντριάνα μιας και δεν με ενθουσίασε κάποια από τις νέες αφίξεις και δεν το μετάνιωσα.
Τώρα για την Αντριάνα τι να πω, πολύ όμορφη, φιλική, με τα ναζάκια της σε κάνει να πιστεύεις πως είσαι με το κορίτσι σου,
π.χ. μόλις μπήκαμε στο δωμάτιο μου λέει θα μου κάνεις μασάζ εσύ (ενθυμούμενη μάλλον την προηγούμενη μας φορά) και γω της λέω όχι εσύ.
πριν προλάβω να τελειώσω το ντουζ έχει έρθει κι έχει ξαπλώσει στο κρεβάτι και μου λέει άργησες εσύ θα μου κάνεις μασάζ, βέβαια άλλο που δεν ήθελα κι εγώ αρχίζω το μασάζ στο υπέροχο μαυρισμένο κορμάκι της που σύντομα εξελίχτηκε σε γλύψιμο από τη κορυφή ως τα νύχια μπρος .... και πίσω!!!
Ύστερα βέβαια ήρθε η σειρά της πίπα χωρίς προφυλακτικό βαθιά μέχρι τέλους και τελικά μετά από διάφορες στάσεις... κατέθεσα τις οικονομίες μου στο .... χρηματοκιβώτιο της. στη συνέχεια ήρθε η σειρά της και για κανονικό μασάζ στα 15 λεπτά που είχαν απομείνει (η κοπέλα ξέρει πραγματικό μασάζ απλά δεν περισσεύει και πολύς χρόνος γι' αυτό...) , έτσι ώστε να φύγεις χαλαρωμένος και με το απαραίτητο χαζοχαρούμενο χαμόγελο της ευτυχίας.
Γενικά είναι μια πολύ καλή επιλογή και αξίζει τα λεφτά της, μόνο αρνητικό αποφεύγει τα φιλιά στο στόμα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, muffer35, Gingos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού