Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 476 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 696178
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ήρθε και η δικιά μου ώρα μέσα στον Αύγουστο να πάρω το δώρο μου από το διαγωνισμό.
Πήγα μεσημέρι, η κίνηση στους δρόμους ήταν χαλαρή και μου παρουσιάστηκαν όλες οι κοπέλες.
Η Αντελίνα ξεχώριζε, αφού έχει αδυνατίσει κι άλλο και έχει ομορφύνει και σε πρόσωπο με το ξανθό μαλλί. Η Αντριάνα κούκλα επίσης, όπως και η Άννα η Ρουμάνα. Την Αντριάνα δεν την επέλεγα ποτέ επειδή δεν φιλούσε. Προτελευταία μου εμφανίστηκε η Σοφι που μου άρεσε πολύ (ήταν πιο μεγάλη, αλλα είχε σέξι προσωπο και πόδια).
Τέλος εμφανίστηκε η Τζένιφερ. Ξανθιά ρωσιδούλα, με τα μαλλιά της πιασμένα σε έναν περίεργο στρογγυλό κοτσο. Φοβερό σώμα και χαμογελαστή, με πικάντικο πρόσωπο με καστανά μάτια (συνήθως έχω αδυναμία στα ανοιχτόχρωμα μάτια κι όμως τα δικά της ήταν πολύ ελκυστικά).
Διάλεξα τη Τζένιφερ λοιπόν, έχοντας ξεχάσει την κριτική του συναγωνιστή black crow πως δεν φιλάει.
Στο δωμάτιο, αφού ήρθε, μου έκανε απαλό μασάζ-χάδι, το οποίο ποτέ δεν με απασχολεί, αλλά όπου της ζήτησα να πιέσει για να ξεπιαστώ το έκανε με προθυμία. Σηκώθηκα και την έγδυσα , φιληθήκαμε ελαφρά στα χείλη χωρίς γλώσσα, και άρχισα να τη γλείφω.
Είχε καλή συμμετοχή, ούτε προσποιητές φωνές ούτε προτροπές σαν να μιλάει πορνοστάρ.
Με το πέρασμα του προφυλακτικού μου έκανε μια πολύ καλή πίπα ενώ βρισκόταν γονατιστή και ύστερα μπήκα μέσα της. Αλλάξαμε αρκετές στάσεις, με τις οποίες ποτέ δεν δυσανασχέτησε και μάλιστα σε ό,τι της έλεγα, μου απαντούσε με χαμόγελο.
Το σώμα της ήταν εξαιρετικό, λεπτή, με ωραίες αναλογίες, με απαλό δέρμα χωρίς στίγματα και ωραία μαυρισμένο.
Όταν ανέβασα στροφές δεν παραπονέθηκε επίσης και το τέλος μας βρληκε αγκαλιά , όπου μετά είχε και διάθεση για κουβέντα- μιλάει αγγλικά σε επίπεδο να συνεννοείσαι αρκετά.
Λόγω θέματος με τον υπολογιστή μου, λυπάμαι που δεν είχα τρόπο να γράψω κριτική για τη Τζένιφερ νωρίτερα μιας και αναχώρησε για την πατρίδα της τώρα, με σκοπό να ξαναρθεί.

Συνοπτικά νομίζω πως θα την εκτιμήσουν περισσότερο οι ρωσόφιλοι και όσοι ψάχνουν πιο ήρεμες gfe καταστάσεις .
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 20, 2019
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζένιφερ
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
4.146
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, Pngls7

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού