Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 476 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 697428
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επειτα απο τον διαγωνισμο που διωργανωσε το μασαζ νιρβανα ειμουν ενας απο τους τυχερους οποτε με την πρωτη ευκαιρια πηγα και το εξαργυρωσα να ειστε καλα παιδια του νιρβανα. και ευχομαι και στους υπολοιπους συναγωνιστες καποια στιγμη να κερδισουν και να πανε να απολαυσουν και αυτη ενα μασαζ.στην υποδοχη η λαρισα μου ειναι πολυ συμπαθης γιατι ειναι ντομπρα.μου ειπε ποιες κοπελες ειναι διαθεσιμες, διαλεξα την τζενιφερ γιατι μου αρεσει η απλοτητα τις και το βλεμμα τις φυσικα το κοριτσι εχει ολο πακετο μιας ωραιας γυναικας.περασα στο δωματιο μπανακι και τσουπ το κοριτσι ξεκινησαμε ενα αισθισιακο μασαζακι με λιγα φιλακια στην πλατη και τριψιμο τα βυζακια τις στην πλατη μου ειναι λιγο μικρα αλλα η ρωγα βγαζι ματι μετα απο 5 λεπτα σηκωθηκα πεσαν μερικα γλωσσοφιλα μου γυρισε την πλατη της και μου ετριψε λιγο την πουτσα μου στον κωλο τις,ξαπλωνω πλεον ετοιμος περασμα καποτας και ξεκιναει μια πιπα με ματιες κλεφτες μια σε μενα μια στο καβλι μου μετα απο λιγο την ξαπλωνω στο μασαζοκρεβατο και ξεκιναμε το ματς με γλωσσοφιλα και εγω απο πανω τις γυρισμα στα τεσσερα οπου εχει εκπληκτικη θεα εκει την κωλαρα τις μετα απο κανα δεκαλεπτο τελειωσα δεν παραπονεθηκε κοθολου δεν προσπαθησε να κλεψει να μην υπαρχει πληρη διείσδυσή.φυσικα ειναι λιγο αγγαρεια το σεξ τον αυγουστου με την ζεστη που εχει αλλα με την τζενιφερ τα ξεχνας ολα ατοιμες ρωσσιδες τι μας κανετε.τις εκανα λιγο μασαζακι κανα πενταλεπτο στο τελος να το χαλαρωσουμε το κοριτσι μας να δειξουμε τι σημαινει και ελληνικη φιλοξενεια και καπως ετσι εληξε η συναντηση.αυτα απο μενα μια θετικη συναντηση ηταν οποτε οποιος ενδιαφερεται να το ζησει αυτο να προλαβει γιατι το κοριτσι το σεπτεμβρη μας χαιρετάει συμβουλη μου μην το χασετε.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2019
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζένιφερ
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΔΑΜΟΣ, Gingos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού