Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 476 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 697429
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βουρ προς το Νιρβάνα για να παραλάβω το δωράκι μου, μιας και ήμουν ένας από τους υπερτυχερούς του διαγωνισμού Free Fuck. Στην πόρτα μια πανέμορφη μελαχρινή δεσποινίς που με κατατόπισε για τα του διαγωνισμού. Παρέλαση των κοριτσιών: Αντελίνα, Πάολα, Σόφι, Αγάπη, Αντριάννα και Τζένιφερ. Ήμουν μεταξύ Πάολας και Τζένιφερ αλλά τελικά καταστάλλαξα στην ξανθούλα ρωσίδα Τζένιφερ γιατί έβγαζε μια γλυκιά αύρα. Με οδήγησε στο δωμάτιο και μετά από λίγο ήρθε. Αγγλικά έτσι κι έτσι, ελληνικά ελάχιστα, αλλά παρόλα αυτά πολύ κοινωνική και εξωστρεφής, με χιούμορ. Στο μασάζ με προειδοποίησε ότι δεν ξέρει παρόλα αυτά εμένα μου φάνηκε μια χαρά και πραγματικά το προσπάθησε. Ασχολήθηκε με πλάτη και πόδια και μετά με γύρισε και μου έκανε στο στήθος και σύντομα ανέλαβε ένα πολύ καλό handjob. Προφυλακτικό και πίπα ήρεμη και αισθησιακή. Σύντομα την ανέβασα στο πλάι του κρεβατιού και μπήκα μέσα της με χαλαρούς ρυθμούς. Γενικά δεν σου βγάζει αγριάδες αυτή η κοπέλα. Είναι χαλαρή και για gfe καταστάσεις. Ανέβασα και τα πόδια της στους ώμους μου και λίγο μετά κατέθεσα. Η Τζένιφερ δεν φιλάει και δεν κάνει πίπα άνευ. Είναι μια καλή επιλογή για όσους θέλουν ένα πιπινάκι γάλακτος για ήρεμο σεξάκι. Προς τιμήν της όταν τελειώσαμε μου είπε ότι μου έχουν μείνει 10 λεπτά και μου έκανε μασαζάκι στην πλάτη δυνατό όπως της ζήτησα πράγμα που με χαλάρωσε αρκετά. Ευχαριστώ το γραφείο για την άψογη συμπεριφορά. Επόμενος στόχος Πάολα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζένιφερ
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
256
Likes:
11.643
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kelenor, Bleach και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2019
Θα μπορουσα να παω και 2η φορα κι ας μην κανει ακα (κριμα δλδ)
20 Αυγούστου, 2019
κάποιοι βέβαια μεταγενέστεροι πήραν και ακά και γλωσσόφιλα απ' ό,τι λένε
06 Νοεμβρίου, 2019
Να σου πω αυτους τους διαγωνισμούς πως τους βρισκεις υπαρχει καμια ενοτητα στο φορουμ?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3