Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 473 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 691536
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πολύ καλός ο χώρος με διακριτικότητα (παραβάν) από καναπέ σε καναπέ. Χώρος και δωμάτια πεντακάθαρα ποιοτικά και με ντουζιέρα κλπ οπότε βάζω φουλ βαθμολογία. Ευγενικοτατη η υποδοχή και πέρασαν 6 κοπέλες. Επέλεξα την Παολα από την Κολομβία που προσωπικά μου άρεσε πάρα πολύ οπότε για μένα 10/10. Κοντουλα με ματαρες με μακρύ μαλλί και πολύ ωραίο αδύνατο αλλά και γυμνασμενο σωμα. Για όσους αρέσουν τα μπιμπελο βουρ. Η κοπέλα είναι πάρα πολύ καλή και στο μασάζ με υπομονή (μου έκανε 15-20 λεπτα μασάζ το ελάχιστο και πολύ καλύτερα από πολλές άλλες του χώρου οπότε 8/10) και δεκτική σε πολλά πράγματα... . Όποιος μιλάει Ισπανικα έχει ατού μιας και τα Αγγλικά της είναι πτωχα. Πολύ δυνατή στα μετά του μασάζ για αεροπλανικα και όχι μόνο. Μπορεί να είναι γατούλα αλλά και για πιο δυνατούς ρυθμούς δεν μασάει. Ντουζάκι μαζί που με περιποιηθηκε σαν να είμαστε ζευγάρι και βουρ έξω. Γενικά αν και πλήρωσα για 45 λεπτα πήγαμε σε χαλαρούς ρυθμούς και έκατσε σιγουρα παραπάνω. Για μένα και τα γούστα μου αξίζει και με το παραπανω. Πίσω πόρτα και ελεύθερο δεν επεδιωξα και δεν ξέρω αν κάνει.Προσωπικα πέρασα πάρα πολύ καλά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Paola
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
13
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2019
Ειναι καυτη λατινα η Παολα; Εμενα μου γυαλισε. Αλλα δεν ξερω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1