Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 78 10
Μασατζίδικα 122557
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παρακολουθω το site αρκετο καιρο αλλα δεν εχει τυχει γραψω ποτε κριτικη αλλα θα το κανω γιατι δεν εχουν γραφτει πολλα για τη συγκεκριμενη κοπελα. Ειναι η πρωτη μου κριτικη οποτε ελπιζω να υπαρχει μια μικρη επιικεια απο τους συναγωνιστες. Ημερομηνια ενδικτικη αλλα καπου τοτε ειχα παει. Χτυπάω κουδούνι, ανοιγει η κυρια, πολυ ευγενικη, με ρωταει αν εχω ξαναερθει, απαντησα οχι, οποτε μου παρουσιαζει τις κοπελες. Η τελευταια που μου εκανε τρομερη εντυπωση διαλεξα, την Τζουλια. καυλιαρικη με τις τακουναρες της, μελαχρινη με μικρο στηθος και ωραιο κωλο κοντα στα 30 την κανω.Σαν αυτες που βλεπεις στο μπουρναζι. Ο χωρος αρκετα καθαρος, και ωραιος, ισως να χρειαζοταν και ενα κρεβατι περαν του κρεβατιου για το μασαζ και του καναπε για πιο ανετο σεξ. παρειγγειλα καφε. ερχεται η Τζουλια και μου προσφερει την σφαγισμενη πετσετα και τις παντοφλες και επιστρεφει μετα απο λιγο, λιγο μπλα μπλα, ξαπλωνω στο κρεβατι και μετα μου ορμαει με γλωσσοφιλα και βασανιστικα σιγα σιγα κατεβαινει πιο χαμηλα και μου παιρνει μαι πιπα και τον εξαφανιζει μονομιας. Με παροτρινση της με ξαπλωνω στο καναπε οπου ξανα πιπα και μετα σε σταση cow girl ανεβοτατεβαινει με μανια ωσπου ερχεται το τελος. με καθριζει, με αφυνει να κανω ενα ντουζακι, χαλααρωνουμε λιγο λεγοντας περι ανεμων και υδατων, λιγο μασαζ οπου εβαζε αρκετη δυναμη, οχι κατι τρελο, αλλα ηταν ευχαριστο. Μετα λιγο hand job και blowjob για να επανελθουμε δριμυτεροι, ορθια στα τεσσερα, με αρκετες σφαλιαρες εκ μερους μου και μετα οορθιος εγω και καθιστη στον κναπε η τζουλια να τον ρουφαει ολο μεχρι που τελειωνω στο στηθος της. κανουμε μαζι μπανιο οπου μου τον πλενει καλα καλα, λιγο social ακομα και με ευχαριστησε και με συνοδευσε ως την εξοδο. Αρετα καλη περιπτωση, τα δινει ολα κσι σε κανει να περασεις ωραια. Μονο αρνητικο, οταν γυρισα σπιτι και ξαναεκανα μπανιο, προσεξα πληγη - στο πεος μου , μαλλον αποτελεσμα στης παθιασμενης και γρηγορης πιπας, κατι το οποιο δεν το κταλαβα κατα τη διαρκεια της συνερεσης, με αποτελεσμα να ποναω για 2-3 μερες. ελπιζω να βοηθησα. και συγνωμη ξανα για τυχον παραλειψεις μου
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
19 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
54
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, rambo1982, TurboLover και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιουλίου, 2019
Πολύ καλή η Τζούλια. Έχω γράψει και γω κριτική παλαιότερα αν δεις. Η κοκκινίλα στο πουλί σου ειναι από το έντονο τρομπόνι. Άλλωστε κάτι κακό ποτέ δεν φαίνεται στο πρώτο λεπτό.
12 Ιουλίου, 2019
Πληγη ή μελανια τυπε;
PV
Peter Van Norden
13 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πληγη η οποια δεν υπαρχει πλεον
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3