Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 476 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 697892
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλός χώρος ,καθαρό δωμάτιο λίγο μικρό βέβαια χρειάζεται και καλύτερο καναπέ αλλά οκ!! Η υποδοχή πολύ εξυπηρετική και ευχάριστη!!!.Η Αντελίνα τώρα είναι μια πολύ όμορφη νέα κοπέλα για δεδομένα μαγαζιών-μασάζ..Το σώμα της είναι νεανικό, σφιχτό δεν συναντάς εύκολα τέτοιο σώμα σε μασάζ.. .Στο πρόσωπο είναι πιο όμορφη σε σχέση με αυτό που δείχνουν οι φώτο κατά την γνώμη μου.Το μασάζ καλούτσικο το προσπαθεί..αλλά θα έλεγα πως είναι και λίγο μονότονο..Στο κυρίως πιάτο τώρα νομίζω πως χρήζει αρκετής βελτίωσης ..στο σεξ στήνεται καλά όπως ζητήσεις αλλά μέχρι εκεί..την πίπα της θα την χαρακτήριζα μέτρια..(κρίμα τέτοιο κορίτσι,,Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο)βελτιώθηκε λίγο κατόπιν δικών μου υποδείξεων..δεν υπάρχουν cim cif ok δεκτό..αλλά για τελείωμα στο σώμα ζήτησε extra 20 με χάλασε λίγο αυτό..
Συμπερασματικά μπορώ να πω πως η Αντελίνα είναι μία όμορφη νέα κοπέλα με ατού το σώμα της αλλά στο κομμάτι των υπηρεσιών έχει ακόμα δρόμο..για να μπορέσει να συγκριθεί με τις δυνατές του χώρου.
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντελίνα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Ιαν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
464
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, black crow, Zik και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιουνίου, 2019
για τελειωμα στο σωμα θελουνε +20? ΘυμόςΘυμός
οταν αλλου με 80 παιρνεις και πρωκτικο?
ρε ουτε απ εξω δεν περναω.
30 Ιουνίου, 2019
Νομιζω δεν ειναι η μόνη συναγωνιστή...

ΠροσοωπικΉ μου άποψη ότι κάτι τρέχει με κρυφΈς χρεώσεις στο μαγΑΖΆΚΙ....
02 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η συγκεκριμένη έτσι μου είπε +20.. για cim ούτε λόγος την σώζει το σώμα που είναι αρκετά πάνω από το μέσο όρο των μασάζ, αλλά και εγώ πολύ δύσκολα θα την επέλεγα πάλι
02 Ιουλίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ξεφεύγουν πολύ με τα έξτρα σε λεφτά δεν αξίζει νομίζω..
02 Ιουλίου, 2019
Δεν μου εχει τυχη να μου ζητησουν εξτρα εχει ξανα ακουστει και ειναι μλκια αλλα σιγα τωρα μην την ρωτησω για να τελειωσω πανω τις,φυσικα ο συναγωνιστης εχει δικιο να μην ξανα παει αν του εκαναν κολπα.
P
Pngls7
02 Ιουλίου, 2019
Προτιμώ να χυσω το εικοσάρικο. Τι ζητανε μερικες δεν έχουν τον Θεό τους.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6