Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 476 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 698266
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είχα κλείσει τηλεφωνικό ραντεβού με την Έλλη, όμως όταν πήγα η Έλλη είχε αναχωρήσει εκτάκτως για προσωπικό της θέμα. Επί της υποδοχής, η πολύ γλυκιά και χαμογελαστή Νέλλυ μου παρουσίασε τις άλλες κοπέλες που ήταν διαθέσιμες (Καμέλια, Βικτώρια, Αντριάννα και Αντελίνα). Προβληματίστηκα ανάμεσα στις δυο τελευταίες, εμφανισιακά πανέμορφες σε επίπεδο μοντέλου, και εξ ίσου χαμογελαστές Ρουμάνες, και τελικά διάλεξα την Αντελίνα, επειδή μου έδωσε την εντύπωση ότι είναι λίγο πιο τσαχπίνα.
Το σίγουρο είναι ότι η Αντελίνα είναι μια κοπέλα που συνδυάζει ένα σφριγηλό νεανικό κορμί που χαίρεσαι να το βλέπεις, με αρμονικές σέξυ αναλογίες, ένα όμορφο πρόσωπο, με αμυγδαλωτά μάτια και αισθησιακά χείλη, και χαρακτηριστικά που θυμίζουν μάλλον λατινοαμερικάνα (οι φωτογραφίες του site την αδικούν...), ένα ελαφρύ ομοιόμορφο μαύρισμα από solarium, είναι ιδιαίτερα πρόθυμη και ευγενική (τουλάχιστον όταν και ο άλλος είναι ευγενικός μαζί της...), δημιουργεί μια πολύ οικεία σχέση με τον πελάτη της, ξέρει πολύ καλά τη δουλειά της και στο μασάζ και στο σεξ, απολαμβάνει αυτό που κάνει, και αυτό που ...της κάνουν, και τελικά η συνεύρεση μαζί της είναι μια πολύ όμορφη εμπειρία που αναζωογονεί τις αισθήσεις, μια ανέλπιστη gfe.
Λεπτομέρειες:
Τα ελληνικά της είναι πολύ φτωχά προς το παρόν, όμως η συνεννόηση στα αγγλικά δεν έχει πρόβλημα.
Εξ άλλου, αν με καταλαβαίνετε, η σεξουαλική επαφή με την Αντελίνα δεν έχει ανάγκη ούτε από καυλόλογα, ούτε από σέξυ εσώρουχα, ούτε από άλλα αξεσουάρ.
Τα γλωσσόφιλά της είναι ακατάλληλα για ...καρδιακούς (ένιωθα ότι έπαιρνα πίπα τη γλώσσα της!)
Το ντουζάκι που σου προσφέρει στο τέλος είναι απλά το κερασάκι στην τούρτα.
Επειδή ξέρω ότι η δεύτερη φορά είναι ακόμα καλύτερη,δεν βλέπω την ώρα να την τιμήσω και πάλι.Έρωτας

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 11, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντελίνα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιουν 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
34
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, Pngls7, makhswrx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2019
την πισω πορτα την χρησιμοποιει ?
17 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειλικρινά δεν ξέρω, δεν την ρώτησα.
17 Ιουνίου, 2019
Χαίρομαι ιδιαίτερα γιατί την επόμενη κιόλας ημέρα από τη δημοσίευση της κριτικής μου όπου σημείωνα ότι οι φωτογρσφίες της Αντελίνας στο site την αδικούν, αναρτήθηκαν νέες φωτογραφίες πολύ καλύτερες, που κυριολεκτικά σου κόβουν την ανάσα! Ίσως βέβαια να είναι σύμπτωση... Το μόνο σχόλιο που θα έκανα για το site είναι ότι θέλει λίγη προσοχή η ορθογραφία...
Επλι τη ευκαιρία να πω ότι ο χώρος είναι υποδειγματικός, αν και αυτό πια το ξέρουν όλοι...
25 Ιουνίου, 2019
Εξαιρετικη η αντελινα πιστευω απο τις καλυτερες 3,4 φορες που την εχω παρει κανει πολυ καλο προγγραμα.
P
Pngls7
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4