Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 447 10
Μασατζίδικα 673564
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεσημεράκι με τη ζέστη και ήθελα ένα νέο και δροσερό μωρό με με τριψει καλά! Αφού είχα διαβάσει τις κριτικές και ευχαριστώ για αυτές τους συναγωνιστές, έκανα επίσκεψη στο ίδρυμα με στόχο την Ανδριάννα. Να σημειώσω εδώ ότι η άσπρη ρόμπα δε μου αρέσει ιδιως με την Ανδριαννα που είναι αδυνατουλα δεν την κολακεύει καθόλου. Τη διαλέξα όμως αφού για αυτή πήγα και μεταφέρθηκαν σε μεγάλο δωμάτιο με κρεββάτι διπλό, κρεββάτι μασάζ και ντουζ.
Με το που έβγαλε τη ρόμπα της και είδα το τέλειο απίστευτης όψης και υφής στήθος της
Ξέχασα το μασάζ και τη μετέφερα στο κρεββάτι, αμέσως ήρθε κοντά μου και μου πρόσφερε τα τα βυζια της! Κατάλαβε ότι τα γούσταρα πολύ! Ιδανικό μέγεθος για το σώμα της σφιχτο νεανικό που κοιτάει ψηλά λαχταριστό βυζακι! Αφού τα έγλυψα κάνα δεκάλεπτο γυρίσαμε σε 69 να χαρώ το μουνακι της και με πήρε στο στόμα της με πολύ καλή τεχνική. Συνέχισε πιπα στα 4 με πονηρές ματιές με αυτά τα όμορφα ματάκια. Το μωρό έχει εμπειρία και στην πιπα και στο σεξ. Με τελείωσε σε 10 λεπτά με ασταμάτητο ρυθμό από πάνω. Αυτή ήταν και η μόνη στάση που κάναμε γιατί ήθελα να ζουλαω τα βυζάκια και να χαίρομαι το όμορφο προσωπάκι της. Το σώμα της τη βοηθάει να έχει τον έλεγχο και ξέρει να γαμιεται καλά πότε με βαθειά καθίσματα και πότε με προσεκτικές κινήσεις να έχει το κεφαλάκι ίσα ίσα και να το τρελαίνει με το μουνακι της. Φοβερή εμπειρία από ένα πολύ όμορφο μωρό η οποία θα επαναληφθεί άμεσα!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Διαγραμμένο μέλος 183939
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
975
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, xronakis, muffer35 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού