Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 446 10
Μασατζίδικα 670697
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τον τελευταιο καιρο απειχα απο τα καταστηματα μασαζ.
κατι οτι δεν υπηρχε καποιο καινουργιο κοριτσι,κατι οτι χαθηκαν τα στανταρακια μου,πρεπει να περασαν καπου τεσσερις μηνες απο την τελευταια μου επισκεψη στο καταστημα εδω,αλλα και στα υπολοιπα. Αν θυμαμαι καλα η Νταρια πρεπει να ηταν η τελευταια που είχα παρει εδω.
την περασμενη βδομαδα ειδα στο φορουμ να αναφερονται καποιες νεες παρουσιες και ειπα να κανω μια βολτα.


Κυριακη απογευμα λοιπον μετα την ψηφο κατηφοριζω προς τη Συγγρου.
η Αθηνα αδεια απο κινηση και σε χρονο μηδεν εφτασα και παρκαρισα πολυ ευκολα και πολυ κοντα.
ανεβαινω και η υπευθυνη μου αναγγελλει περιπου 8-10 κοριτσια αν μετρησα καλα,με τις περισσοτερες να ειναι γνωριμες και μερικες ηταν νεες παρουσιες που δεν ειχα ξαναδει. δεν ειδα και ποιες απο αυτες τις κοπελλες ηταν ηδη σε δωματιο.
επιλογη της χαμογελαστης Αλεξανδρας λοιπον για προγραμμα μιας ωρας αφου την εκοψα ευγενικη στην παρουσιαση και δεν επεσα εξω.
να πω εδω οτι το κοριτσι δεν ηταν στα συνηθη γουστα μου αλλα την επελεξα σαν κατι διαφορετικο και καινουργιο.


σχετικα ψηλη,με ηλικια γυρω στα 30,απο την Αρμενια,με μακρια μαυρα μαλλια,μπαμπατσικη κοπελλα, με τα πιασιματακια και τις καμπυλες της,με στηθος 3αρι αλλα πεσμενο λογω μεγεθους,οχι ομως αντιαισθητικο.
ηταν ελαφρως τρακαρισμενη στο φερσιμο της γιατι δεν μιλαει και καλα Ελληνικα,αλλα με την ευγενεια,το χαμογελο της και την καλη διαθεση που ειχε το ξεπερασαμε γρηγορα.




στο προγραμμα τωρα.

το μασαζ που προσφερει ηταν σχετικα καλο.
ρωταει πως το θελεις,δυνατο ή χαλαρωτικο κι εγω επελεξα χαλαρωτικο.
περασε απο ολο το σωμα,πλατη,μεση,αυχενα,χερια,ποδια,πελματα και με ομοιομορφες κινησεις με χαλαρωσε αρκετα. ηταν ομιλητικη κατα τη διαρκεια του μασαζ,περισσοτερο στα Αγγλικα που μιλαει καλυτερα,αλλα και λιγα Ελληνικα.
συζητωντας με ρωτησε ποιες κοπελλες ξερω απο το μαγαζι κι αφου της ειπα τα γνωστα βαρια χαρτια του μαγαζιου
(Τζεσικα-Αλισια-Λειλα-Μαρινα κλπ) μου λεει εγω δεν τις φτανω αυτες. εχω ακουσει κι εχω μαθει για αυτες,αλλα προσπαθω.
λεω οκ μη συγκρινεσαι με αλλες κοπελλες,καθε κοπελλα ειναι διαφορετικη.


στο κυριως μερος κινηθηκαμε σε soft ρυθμους γιατι δεν ειχε αυτο το επαγγελματικο στυλ που εχουν οι εμπειρες κοπελλες του χωρου. το κοριτσι ειναι εμφανως πιο amateur style.
κανει καλο,αματουρικο ομως ελευθερο στοματικο,φιλαει πολυ καλα τα μπαλλακια κι ολη τη γυρω περιοχη,δεχεται τελειωμα στο στομα κι εχει πολυ καλη after cum περιποιηση που μου εκανε εντυπωση για το στυλ της.
στο σεξ αλλαξαμε τρεις στασεις με καλη συμμετοχη απο μερους της και αυτο που μου αρεσε ηταν οτι ειναι και σχετικα στενη χαμηλα σε συγκριση παντα με το σωματοτυπο της. δεν περιμενα απο μια ευσωμη κοπελλα να ειναι ετσι στενη.
τη ρωτησα για πρωκτικο και μου ειπε οτι κανει αλλα οχι παντα γιατι φοβαται επειδη ειναι στενη.
εγω δε δοκιμασα αλλα οποιος δοκιμασει με προσοχη παλικαρια.Χαμόγελο
be gentle. το κοριτσι ειναι νεο ακομα.




συνοπτικα λοιπον.
το κοριτσι ειναι ευγενικο,γελαστο,με καλη διαθεση και προθυμο να ευχαριστησει τον πελατη.
το μασαζ που προσφερει ειναι σχετικα καλο και σε χαλαρωνει αρκετα.
στο δευτερο μερος δεν εχει οπως ειπα επαγγελματικο στυλ ή δεν της βγαινει ακομα,αλλα σε γενικες γραμμες δε μπορω να πω οτι περασα ασχημα,παρολο που εχω διαφορετικα γουστα στις γυναικες.
σε οσους λοιπον αρεσουν οι ευσωμες κοπελλες με πιασιματα ειναι οκ. το κοριτσι προσπαθει και πιστευω με τον καιρο θα βελτιωθει κι αλλο και θα γινει πιο εμπειρη.
για το χωρο τα εχουμε ξαναπει. ολα τα κομφορ,σφραγισμενα ολα τα προσωπικα ειδη,πετσετες,παντοφλες κλπ,μεγαλο κρεββατι για τον αγωνα,τηλεοραση με εκπαιδευτικο προγραμμα,ολα καλα και καθαριοτητα στο φουλ.


αυτα απο μενα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 02, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.663
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, Marcus77, Sproxe Garsia και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού