Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Μασατζίδικα 44778
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εχοντας μπλοκαριστεί στα βόρεια προάστια απο μια διαολοκίνηση το απόγευμα προς το τέλος της δουλειάς μου, έπρεπε να βρώ τρόπο να γεμίσω ευχάριστα καμμιά ώρα μέχρι να σπάσει η κίνηση.

Και στα βόρεια - βορειοδυτικά προάστια η λύση στο χώρο του μασάζ λέγεται Τατοίου 71.

Πήγα για να βρώ το στανταράκι μου τη βάνεσα αλλά την ώρα που πήγα δούλευε και έχω μια λόξα να μην περιμένω σε τέτοια μαγαζιά. Η ιδέα να περιμένω τον άλλο να γαμήσει για να πάρω σειρά κάπου με χαλάει.

Απο την παρέλαση όμως των υπολοίπων είδα προς ευχάριστη έκπληξή μου μια άλλη παλιά μου γνώριμη.

Ηταν η Ελένη. Παλιά μου γνώριμη απο 3ης Σεπτέμβριο 59, Συγγρού 108 και Σολωμου 70.

Ψηλή γύρω στο 1,70, ξανθιά, με γαλανά μάτια. Κλασική 40άρα Σλάβα.

Ούτε αδύνατη ούτε χοντρή. Ωραίο κορμί με εντυπωσιακό τριάρι βυζί και όμορφο γεμάτο κώλο.

Στα του αγώνα. Δύο γύροι με ενδιάμεσο μασάζ. Πολύ καλή πίπα, ωραία ανταπόκριση στο σέξ.

Στο μασάζ ξέρει να προσαρμόζει την ένταση στο βαθμό που σε ικανοποιεί !!

Σύνολο μια ώρα γεμάτη !!!

Μια ωραία χαλαρωτική συνάντηση.

Φεύγοντας πήρε το μάτι μου στην άκρη του διαδρόμου τη Βανέσα που είχε τελειώσει εν τω μεταξύ το ραντεβού της.

Η έκφρασή της όταν με είδε δεν μου άρεσε καθόλου. Συγνώμη κοριτσάρα. Συγκυρία. Την επόμενη φορά μαζί σου !!

Αρκεί να βάλεις τα δυνατά σου !!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Το βλέπω να με βζάζει Πέραν επισκευής την επόμενη φορά που βρεθώ στα περίχωρα.

Η γυναικεία ζήλεια αν την δουλεψεις ωραία βγάζει αποτέλεσμα !!
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.329
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HEY_YOU!, gagas, slaviani και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουνίου, 2019
Βρε Mind σε λυπάμαι, σε δέρνει η ατυχία τελευταία... (πλάκα κάνω) Μεγάλο χαμόγελο
Και για να είμαστε στο κλίμα των ημερών, προτείνω στις επόμενες δημοτικές να βάλεις υποψηφιότητα για Δήμαρχος...
Σε βλέπω πρώτο γύρο να περνάς δεύτερος με 15% και διαφορά +0,01% από τον τρίτο, και στον 2ο γύρο να εκλέγεσαι με 50,01%...
Γκαστόνε κανονικός!
Άντε, πάντα τέτοια...
04 Ιουνίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε η τύχη βοηθάει τους τολμηρούς !! Και όσους ακούν το ένστικτό τους !! Θα βάλω υποψηφιότητα για πρόεδρος στο bou. Χαχαχα !! Να είσαι καλά !!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2