Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 447 10
Μασατζίδικα 673612
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σημερινή πρωινή επίσκεψη έχοντας ως στόχο να τσεκάρω τις 2 κοπέλες που το τελευταίο καιρό μονοπωλούν τις κριτικές του μαγαζιού με εγκωμιαστικά μάλιστα σχόλια, την Νίκη και την Μαίρη. Ενημερώθηκα από την ευγενική υποδοχή για την παρούσία Λίζας (μινιόν μελαχρινή με καλό πακέτο υπηρεσιών), Αλίσιας (δεν χρειάζεται καμία σύσταση), Αγάπης (κοκκινομάλλα φωτιά με πολύ δυνατό σαλονάρισμα που τραβάει την προσοχή και αναστατώνει, αλλά και με κριτικές για αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά), Νίκη και μια κοπέλα που μου ήταν τόσο αδιάφορη που δεν συγκράτησα ούτε το όνομα της (μελαχρινή με ατσούμπαλο σώμα και μέτριο πρόσωπο). Τέλος σε ερώτηση μου για την Μαίρη ενημερώθηκα πως θα λείπει για καιρό. Τώρα σχετικά με τη Νίκη πρέπει να παραδεχτώ ότι είναι η πιο περίεργη συνεδρία με κοπέλα από όλες τις απόψεις. Η Νίκη είναι μεταξύ 30 και 35 ξανθιά με γαλανά μάτια (χωρίς όμως να είναι ιδιαίτερα όμορφη), μεγάλο στήθος, κοιλίτσα που αποκαλύπτεται όταν αφαιρέσει τα ρούχα, και επίπεδο κώλο (από τα πιο περίεργα σχήματα που έχω δει, χωρίς όμως να είναι μεγάλος!!). Το μασάζ της όπως έχουν γράψει και οι υπόλοιποι μέτριο έως υποφερτό με επιείκεια, αλλά το ήξερα. Δεν μιλάει γρι Αγγλικά και τα Ελληνικά της ούτε τα στοιχειώδη με αποτέλεσμα να υπάρχει σοβαρό πρόβλημα επικοινωνίας, καθώς καταφεύγαμε στην νοηματική κάτι που στις στιγμές έντασης σε ξενερώνει σε μεγάλο βαθμό. Γέλαγα που απαντούσε στα Ρώσικα σε ότι της περιέγραφα...Στα θετικά της τώρα...Πολύ καλή πίπα με πολύ καλή περιποίηση παντού κυριολεκτικά. Δεν λέει όχι, επιτρέπει τα πάντα αντέχει σε σφυροκόπημα, δίνει κώλο αδιαμαρτύρητα χωρίς έξτρα και μπούρδες. Μπορείτε να μου εξηγήσετε πως είναι δυνατόν σε μια ξανθιά γαλανομάτα Ουκρανή που δεν λέει όχι και δίνει και το κωλαράκι της, μπορεί να γίνεται κριτική για αδιάφορη εμπειρία...??? Ανέκφραστη, άλαλη, αγέλαστη με μηχανικές κινήσεις που δεν έχουν καθόλου ερωτισμό και με υποχρέωση νοηματικής επεξήγησης, κοφτές κουβέντες και με το τέλος της συνάντησης (1 ώρα και 5 λεπτά), σπρίντ για την πόρτα. Ούτε ίχνος τρυφερότητας, φιλιού, χαδιού...Νομίζεις ότι βρίσκεις θησαυρό αλλά δεν...Πολύ υπερτιμημένα τα σχόλια για εκείνη κατά την γνώμη μου, σε καμία περίπτωση δεν φτάνει Τζέσικα κ Αλίσια στις υπηρεσίες που παρέχει (ύβρις !!). Εγω δεν έχω σκοπό να την δοκιμάσω εκ νέου και δεν θα την πρότεινα
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 23, 2019
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Νίκη
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xlm, petergsp, gpap@13 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού