Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 476 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 698400
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Εκ Ρουμανίας, ξανθούλα, σφιχτό κορμί, μεγάλα στήθια, καλοσχηματισμένα πόδια. Δηλώνει 20 χρόνων. Πανέξυπνη, λίγο να μιλήσεις μαζί της, καταλαβαίνεις ότι σε περνάει από ποτάμι χωρίς να βραχείς. Επικοινωνιακή, ξεκινάει κουβεντούλα, για να βρει τα κουμπιά σου, εκείνο το αρχικό παιχνίδι γνωριμίας, σαν να φλερτάρει ένα πράγμα. Καλά ελληνικά για τον 1- 1,5 χρόνο που είναι Ελλάδα. Μιλάει επίσης άλλες 4 γλώσσες.
GFE Experience. Γλωσόφιλα, φιλάκια στο λαιμό μου, στο αυτί μου, στις ρώγες μου. Πίπα χωρίς προφυλακτικό, απαλή, βαθιά, ό,τι γούσταρα. Μ’ έκανε πύραυλο. Ένα υπέροχο μουνάκι, πεντακάθαρο, καλοσχηματισμένο, με πρόστυχο μαύρισμα (ρε μπας κι είχα καιρό να γαμήσω??? - χαχαχα) δεν μπορούσα να μην αρχίσω να το γλείφω. Τα ανοιχτά της πόδια, όταν ήταν ξαπλωμένη στον καναπέ, μου προσέφεραν μια υπέροχη θέα προσαγωγών, με υπέροχες καμάρες γλουτιαίων, αυτό που επιθυμώ να βλέπω όταν απολαμβάνω τη συντροφιά μιας γυναίκας. Τα μικρά καβλιάρικα βογγητά και τα υγρά στο μουνάκι της με είχαν καβλώσει όσο τίποτε. Κάθισε πάνω μου, στον καναπέ, κοιτάζοντάς με κατάφατσα, διπλώνοντας τα πόδια της πάνω στους μηρούς μου, ακουμπώντας το κωλαράκι της στις φτέρνες της και αφήνοντας τους δικούς της μηρούς να δείχνουν την υπέροχη καμπυλότητά τους. Λίγο επικίνδυνο, ήθελε ισορροπία από μέρους της αλλά τα κατάφερε. Την υποστήριζα με τα χέρια μου από πίσω. Έπιασε τον πούτσο μου και τον έβαλε στο μουνί της. Ήταν ζεστό και αυτό με κάβλωσε ακόμη πιο πολύ. Άρχισε να ανεβοκατεβαίνει πάνω στο καβλί μου. Δεν χρειάστηκα πολύ για να τελειώσω. Με είχε φτιάξει με όλη της την περιποίηση, όλη αυτή την ώρα. Μου έφερε καφεδάκι, έκανε τσιγάρο και μετά με έριξε στο μασαζοκρέβατο και μου έκανε ένα πολύ δυνατό μασάζ στα πόδια. Η ώρα είχε περάσει και δεν θα προλαβαίναμε δεύτερη φορά. Μου είχε υποσχεθεί ότι μαζί της θα τα κατάφερνα, παρόλο που δεν φημίζομαι για κάτι τέτοιο, μέσα σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα. Είμαι σίγουρος όμως ότι αν το είχαμε βάλει στόχο από την αρχή, θα το κατάφερνε να τελειώσω δυο φορές σε μία ώρα.
Best Value for money.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 15, 2019
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
BV
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, chris121, xlm και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού