Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 18 10
Μασατζίδικα 44778
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το τέλος μιας δύσκολης εργασιακά ημέρας με βρήκε στα βορειοδυτικά προάστια.

Επιπλέον μια απότομη κίνηση στο ματς μπάσκετ της προηγούμενης μέρας μου είχε αφήσει ένα έλαφρύ τράβηγμα στον ώμο.

Χρειαζόμουν ξεκούραση, ανακούφιση και λίγη απόλαυση να κλείσει όμορφα η μέρα.

Και ο συνδυασμός αυτών των τριών λέξεων βρίσκουν την προσωποποίηση τους σε μια παλιά μου γνώριμη στη Βανέσα.

Την έχω συναντήσει σε πολλά άλλα μαγαζιά αλλά η ώρα και ο τόπος που ήμουν κοντά στην Τατοίου κούμπωνε απόλυτα.

Η βανέσα είναι ρωσίδα με ωραίο Petit σωματάκι και ασιατικά χαρακτηριστικά προσώπου που πάντα με έλκουν.

Ιδιαίτερα επικοινωνιακή και ωραίος τύπος στο κομάτι του social έχει τον τρόπο της να σε χαλαρώνει με εγκαρδιότητα και χιούμορ εν αντιθέσει με πολλές άλλες εργαζόμενες του χώρου που είναι σαν βρεγμένες κηδείες λες και σου κάνουν χάρη που τις πληρώνεις.

Στα του αγώνα. Ιδιαίτερα καλό μασάζ απο τις πατούσες μέχρι το κεφάλι που σε χαλαρώνει και σε φτιάχνει ιδιαίτερα.

Ομορφο πέρασμα απο το μασάζ στο σέξ. Δυο γύροι στην ώρα με αρκετό πάθος, πολλές εναλλαγές στάσεων και ιδιαίτερη τεχνική απο πλευράς της που δείχνει την εμπειρία της.

Συνολικά άλλη μια τίμια συνάντηση με τη Βανέσα που αποδεδειγμένα σέβεται τον πελάτη και τα λεφτά που δίνει.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Mindreader
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
110
Likes:
20.329
Πόντοι:
28.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 HEY_YOU!, gagas, slaviani και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού