Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 447 10
Μασατζίδικα 673650
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά από αποτυχημένη προσπάθεια επίσκεψης νέου κρυφού μπουρδέλου στη Δάφνη (περίμενα 15 λεπτά από κάτω και έφυγα. Με πήρε τηλ. μετά να ξαναπάω αλλά την είχα κάνει πιά) και αμφιταλαντευόμενος μεταξύ Εθν. Μακαρίου και Συγγρού , θυμήθηκα τη Λέιλα από το Σ40-42.
Την έχω πάρει κάμποσες φορές όπως και Μόνικα και Τζέσικα (πιο παλιά και η καθεμία στην κατηγορία της) Από τότε που έφυγαν θεωρώ ότι αποτελεί το πιο δυνατό χαρτί του μαγαζιού, τουλάχιστον για μένα.
Τηλ. κλείσιμο ραντεβού και σε λίγο ήμουν εκεί. Δεν είχε κόσμο και η υποδοχή μου είπε ότι σήμερα νέκρα ενώ τις τελευταίες 2 μέρες, χαμός. Καλό σημάδι σκέφτηκα. Πληρωμή και πέρασμα για Λέιλα στο 1 δωμάτιο.
Σε λίγο ήρθε με τη γνωστή άσπρη ρόμπα της, εμφάνιση όπως έχουν πεί συνάδελφοι. Κανονικό ύψος , μακριά μαλλιά, όμορφα ανοιχτόχρωμα μάτια, στα 25 κοντά , με ανύπαρκτο στήθος. Αυτό είναι το μείον της μιά και εκτιμώ το πάνω από 3άρι στήθος (εξού και το 7άρι). Εκείνο που με ανέβασε όμως ήταν η συμπεριφορά της και το χαμόγελό της.
Ξεκινάει άμεσα ο αγώνας στο κρεβάτι. Το μασαζοκρέβατο ούτε που το αγγίξαμε. Βαθιά πίπα και μπόλικη περιποίηση στις μπάλλες. Γύρισμα 69 όπου άρχισε να υγραίνεται. Ιεραποστολικό για αρκετή ώρα. Σηκωθήκαμε και συνεχίσαμε στα όρθια στον καθρέπτη όπου γούσταρε και αυτή και εγώ. Ξανά κρεβάτι με αυτή από πάνω όπου και μου έδωσε την αίσθηση ότι τελείωνε μια και είχε ιδρώσει και έκανε σπασμούς. Πάντως αν ήταν προσποιητό ήταν αληθοφανές. Γύρισμα στα 4 όπου μετά από δυνατό 10λεπτο σφυροκόπημα δοκίμασα και την πίσω τρύπα. Πρέπει να είχε βάλει λιπαντικό από ότι την χάιδεψα πιο πρίν. Με λίγο κόπο τα κατάφερε και εισήλθε επιτέλους όπου και συνέχισα κανά 10 λεπτο σε αργούς και γρηγορούς ρυθμούς. Σε λίγο βλέπω στο ρολόι μου ότι έχω λίγο χρόνο ακόμα, οπότε βγαίνω , πετάω προφυλακτικό, ζητάω περιποίηση στις μπάλες και τελειώνω, Χωρίς να ζητήσω κάτι τα παίρνει όλα στο στόμα της βαθιά και αφού στραγγίζω, σηκώνεται και τα φτύνει σε χαρτί.
Μου λέει είχαμε ακόμα 5 λεπτά της απαντώ την επόμενη φορά θα κάνουμε και τα πέντε λέπτα.
Μετά τα ανωτέρω θεωρώ φυσικά την συνεύρεση επιτυχημένη, με προοπτικές επανάληψης.
Μασάζ εβαλά 5 γιατί δεν κάναμε, Χώρος καθαρός, Παρκάρισμα εύκολο (τυχερός).
Με αυτή τη κριτική η Λέιλα ανέρχεται σε Νο1 των κριτικών του μαγαζιού (ισοψηφία με Μόνικα). Τυχαίο ? δεν νομίζω.
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Λέιλα
nick9x
Ανώτερος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
3.637
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, petergsp, black crow και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαΐου, 2019
Διόρθωση Επισήμανση στη κριτική μου.
Νο 2 αφού η εξαφανισμένη Τζέσικα είναι το Νο 1 με διαφορά.
06 Μαΐου, 2019
Γεια σου φιλε θα ηθελα σε πμ πληροφορειες για το μπου στη Δαφνη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2