Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 219 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 490102
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
φορωντας τις μποτες της και ενα μαυρο τοπ ξανθο μαλι πονηρο μουτρακι μες στη καλη χαρα με καλησπερισε στο δωματιο και εφυγε να ετοιμασει τα απαραιτητα.
μετα απο οσα ειχα διαβασει ειχα ραντεβου για 1 ωρα Β2β....
Ντουσακι και η ευγενικη ρεσεπσιονιστ εχει ηδη σερβιρει ποτακι και περιμενω στην ηρεμια του καθαροτατου αλλα στεναχωρου ομολογουμενως δωματιου.
μπαινει η κουκλιτσα με ξαπλωνει και αρχιζει το λαδωμα
σε λιγο αισθανομαι να γλυστραει επανω μου ενω αρχιζει μασαζ και ειδικα στην περιοχη που πονουσα.
τι να συζητησουμε αλλη αισθηση τα πανω χειλια τα κατω χειλακια το στηθος να τα αισθανεσαι σε καθε πτυχη του κορμιου σου και μια γλυκεια ζεστη.
με γυριζει και αρχιζω να χανω την μπαλα.
μια γλωσσα να παιζει με την δικη μου σε ατελειωτα γλωσσοφιλα να μπαινει παντου και με δυσκολια να κρατηθω.
ηλθε το τελος απροσμενα στο γλυκο στομα και στην συνεχεια περασε αμεσα στο 2ο μερος με αλατα Ιμαλαιων και μεντα στην περιοχη που πονουσα.
ταυτοχρονα κουβεντουλα ηρεμη γλυκεια σαν παλιοφιλοι που γνωριζομαστε χρονια.
καπου εκει και επειδη τα πραγματα προχωρουσαν πιο περα μη εχοντας δυστυχως αλλο χρονο την σταματησα και μπηκαμε στο μπανιο να με καθαρισει απο τα λαδια κανοντας μπανιο μαζι.
Αλλη εμπειρια.
τελικα η 1 ωρα ειναι λιγη.
αφου ετοιμαστηκα ρωτησα και για τις αλλες κοπελες και εντελως ακομπλεξαριστα τις φωναξε και μου τις παρουσιασε ολες .
ενδιαφερον σαλοναρισμα.
ευχαριστησα και εφυγα την υποσχεση να ξαναβρεθουμε.
θελω οπωσδηποτε να την δικομασω στο duo.
καλα να περνατε.
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Ανώτερος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
3.127
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, netprowler, muffer35 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού