Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 23 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 124605
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Έχοντας λίγο ελεύθερο χρόνο μεσημέρι και έχοντας υπόψη να συναντήσω την Εύα που μου άρεσαν οι φωτογραφίες της.πήρα τηλέφωνο και ρώτησα ποιά κορίτσια δουλεύουν.Δεν μου είπαν για την Εύα και με ενημέρωσαν από Δευτέρα.Άκουσα το όνομα της Βίκης για την οποία είχα διαβάσει ενδιαφέρουσες εντυπώσεις...Ξεκίνησα προς Καλλιθέα από το Φιξ,έφτασα και πάρκαρα λίγο πιό κάτω.Κτύπησα το κουδούνι και ανέβηκα στον 1ο όροφο.Υποδοχή ,πέρασμα στο σαλόνι,ερώτηση αν θέλω να πάρω κάτι και εμφάνιση Χριστίνας( κάπως αδιάφορη) και μετά η Βίκυ που με εντυπωσίασε.Ψηλή,απλά βαμμένη,μαλιά δεμένα πίσω,ωραίο χαμόγελο και πολύ πολύ ωραίο σώμα όσο μπορούσα να δώ κάτω από το κοντό φορεματάκι που φορούσε...πολύ ωραία πόδια.Δεν είχα δεύτερη σκέψηκαι έτσι δήλωσα ότι θέλω να περάσω με την Βίκυ.Μου μετέφεραν την πορτοκαλάδα στο δωμάτιο και με ρώτησαν για ποιό προγραμμα επιθυμώ.Πάντα παίρνω το πλήρες για μία ώρα γιατι το απολαμβάνω περισσότερο.Πετσέτα,παντόφλες και πέρασμα στην ντουσιέρα για τα περαιτέρω.
Σκούπισμα και εμφάνιση της Βίκυς.Αφαίρεση του ενδύματος και έναρξη πολύ καλού μασάζ από τα πόδια και σιγά σιγά προς τα άνω.Καλές πιέσεις σε όλα τα σημεία,ένα ευχάριστο μασάζ για αρκετή ώρα.Το μασάζ με τα ωραία και σέξυ εσώρουχα της.Πρόταση να γυρίσω ανάσκελα και αφού αφαίρεσε όλα,έβαλε λάδι στο στήθος της και άρχισε body to body.Ωραία αίσθηση με το όμορφο στήθος της παντού στο σώμα μου.Ανόρθωση του " φίλου " και πριν προχωρήσει στο παρασύνθημα της πρότεινα να αλλάξουμε θέσεις,πράγμα το οποίο δέχτηκε αμέσωσ και μπορώ να πώ με ευχαρίστηση.Άρχισα την δική μου περιποίηση σε όλο το σώμα της και σε όλα τα σημεία με τα δάκτυλα μου,χείλη μου και γλώσσα.Ωραία αίσθηση,ωραίο σώμα,ωραία επιδερμίδα και πεντακάθαρη παντού.Μοσχοβολούσε καθαριότητα!Την φίλησα στο στόμα,ξαφνιάστηκε και ξαφνιάστηκα για την αντίδραση της.Τέλος πάντων δεν κόλλησα εκεί και προχώρησα την περιποίηση μου στο ιδιαίτερο της σημείο το οποίο απόλαυσε για αρκετή ώρα και μέχρι το τέλος της το οποίο απόλαυσε όπως και εγώ απόλαυσα .Με κράτησε αρκετή ώρα εκεί έως να χαλαρώσει.Μού λέει ασε με να σου κάνω και εγώ,οπότε αλλάξαμε θέση,πήγε στο κάτω μέρος του κρεβατιού,άνοιξε το προφυλακτικό και μου το φόρεσε με το στόμα της και το έβαλε μέχρι την βάση.Συνέχισε για πολύ λίγο γιατί ήμουν έτοιμος και της πρότεινα να κάτσει πάνω μου ,το οποίο έκανε.Στενή στην είσοδο,ωραία αίσθηση.Έγιναν οι απαραίτητες κινήσεις της λεκάνης της και το τέλος δεν άργησε.(ευνόητο μετά από τόσο παιχνίδι).Δεν βγήκε αμέσως αλλά έκατσε 2-3 λεπτά και μετά βγήκε προσεκτικά...
Μία πολύ καλή συνεδρία με μία ωραία και θερμή γυναίκα!Ευχαριστώ Βίκυ,θα τα πούμε σύντομα.
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2018
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, baroc, alpula και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού