Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 168 10
Μασατζίδικα 220191
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μετά την κριτική του Ζερό, το inbox μου γέμισε με μηνύματα συναγωνιστών! "Γύρισε η καψούρα σου η Αναστασία (από το Beauty n' Style Δημοκρίτου) μετά από 11 μήνες". Κάποιες πηγές βέβαια μου είπαν και για μικρό πέρασμά της από Β.Σοφίας 66 όπυ δεν έκατσε για οικονομικούς λόγους (λίγοι πελάτες ανά ημέρα). Έπρεπε να το επιβεβαιώσω και με τα μάτια μου, οπότε: πέρασμα, κλείσιμο ραντεβού, πληρωμή του παραβόλου 80€ στον πολύ όμορφα διαμορφωμένο χώρο των 6 δωματίων και ιδού... πιο αποφασισμένη, έχοντας αφήσει όλες της τις παλιές αναστολές άφησε στην άκρη το μασάζ και έπεσε με τα μούτρα σε μια απολαυστική ακάποτη πίπα. Έπειτα στήσιμο στα όρθια στο μασαζοκρέβατο όπου με παρότρυνση της έπεσαν σκαμπιλάκια στα κωλομέρια εν μέσω δυνατού σφυροκόπηματος. Eναλλαγή για cowgirl και έπειτα ξανά στα όρθια όπου με προέτρεψε με χρήση λαδιού να δοκιμάσουμε και την πίσω τρύπα ("ίσα ίσα την ακρούλα"). Αφού έφτασα στα όρια μου, της ζήτησα να τελειώσω στο πρόσωπο της, πράγμα που δέχτηκε με χαρά αλλά εκέι που έφευγαν τα πρώτα σκάγια βουτάει το πέος μου στραγγίζοντας και ρουφώντας κάθε σταγόνα ... και καταπίνοντας!!!! Καμιά σχέση με την "άμαθη παιδούλα" της Δημοκρίτου πριν ένα χρόνο, η διακοπή της έκανε καλό. Συνοψίζοντας ήταν μια VFM απολαυστική εμπειρία σε ένα μαγαζί που έχει φέρει άλλα στάνταρ με την ποιότητα των δωματίων και με το προσωπικό που επιλέγει....
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2016
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Grothos
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.124
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Νοεμβρίου, 2016
Καλησπέρα
είναι σίγουρα αποφασισμένη η κορασιδα? γιατι στη Δημοκρίτου ολο στις δύσκολες μέρες την πετύχενα
01 Δεκεμβρίου, 2016
έχοντας την εμπειρία και απο την Αλίσια (Σ40-42) τι σύγκριση θα έκανες?δέν έχω επισκεφθεί ακόμα το φ7 αλλά είναι στα άμεσα πλάνα μου. διαβάζω ότι μιλάς για σαφώς νεότερη απο την Αλίσια (αν και άλλα τα προτερήματα της!!) αλλά είναι εξίσου καλή; παίζει κ εκεί 2 πιστολιές;
P
petsakas79sp
13 Δεκεμβρίου, 2016
απορώ πως σε άφησε να της πάρεις τον κώλο...
αφού σε προσωπική μου επίσκεψη είχε σαφώς 4 χοντρές αιμορροΐδες στην μικρή της τρυπούλα...
όλοι ξέρουμε ότι αυτές πονούν πάρα πολύ...
δεν θέλω να σε κατηγορήσω για προμόσιοναλ μάρκετινγκ...
αλλά σαφώς και δεν πήρες κώλο
είμαι 100% σίγουρος
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3