Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 17 10
Μασατζίδικα 45317
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Είπα να πάω να τσεκάρω την "ταϋλανδέζα" Γιασμίν που ανακοινώθηκε στο Συγγρού 296 καθότι το κυνήγι του ασιατικού είναι μέσα στις μπουρδελοασχολίες μου. Με έκπληξη διαπίστωσα ότι πρόκειται για την κινέζα Έρρικα από το ελαιοτριβείο της οδού Μπακνανά που έκλεισε. Ανανεωμένο λουκ με μαλλί μαύρο κλεοπατρέ, ωραίο φορεματάκι κολλητό και τα γνωστά σημένια παπούτσια που φοράει πάντα. Δυο μέρες σε αυτό το λαδοτριβείο. Φυσικά έδωσα το παράβολο των 60 για μισή ώρα. Πρόγραμμα το ίδιο όπως στη Μπακνανά, δηλαδή μασαζ περιοπής από μια κοπέλα που δεν κλέβει και πίπα άφιλτρη με τελείωμα στο στόμα-πρόσωπο-γυαλιά. Δεν δίνει το μουνάκι της, εξάλλου ποτέ δεν το έδινε. Μένει με το κιλοτάκι και το στηθόδεσμο και κάνει μασάζ με αυτά. Όλα τα λεφτά ήταν όταν γύρισα ανάσκελα για την πιπούλα κι εκείνη έβγαλε μια γώσσα να και ξεκίνησε να με γλείφει από τον αστράγαλο μέχρι που έφτασε στο επίμαχο. Ζήτησα ήρεμη πίπα και ξεφόρτωσα τόνους στη γλώσσα και στο στόμα. Επιδεικτικά τα άφησε να κυλήσουν. Μετά μου ξαναέκανε λίγο μασαζάκι στην πλάτη και βουρ για μπάνιο. Βάζω 8 στην εμφάνιση γιατί είναι το στυλ μου, πολλοί θα διαφωνήσουν αλλά και αρκετοί που ξέρω θα συμφωνήσουν. Χώρος καθαρός, betadine στο μπάνιο, πετσέτες παντόφλες μιας χρήσης. Τι άλλο να ζητήσεις...
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Γιασμίν
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
256
Likes:
11.393
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Οκτωβρίου, 2016
Κρίμα που δεν δίνει το μουνακι της.
14 Δεκεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

είναι σίγουρο ότι δεν προχωράει σε άλλες ... υπηρεσίες με πρόσθετο αντίτιμο;;; αξίζει όντως τα χρήματα της για μόνο μασάζ κ φραπέ;για δώσε τα φώτα σου φίλε μου.έχοντας διαβάσει τόσες θετικές κριτικές σκέφτομαι να τη δοκιμάσω αλλά για μισάωρο πρόγραμμα
P
petsakas79sp
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2