Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 143957
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Με τη Τζένη έπαιζε αυξημένο eye-contact στις προηγούμενες επισκέψεις μου στο μαγαζί. Παρ'ότι ξεκίνησαν αυτή τη βδομάδα να δουλεύουν δύο 2 νέα και -κρίνοντας τόσο απο εμφάνιση όσο και από συζήτηση- πρόστυχα 20χρονα πιπινάκια προς δοκιμή, η Έφη και η Εύη (η Αναστασία απουσία για γυν/κους λόγους) αισθανόμουν ότι έπρεπε να το βγάλω πρώτα το απωθημένο. Κατά ένα περίεργο λόγο το ίδιο υποσυνειδητο αίσθημα είχε και αυτή όπως παραδέχτηκε μετά! Ξεκίνημα με αργό και ενδελεχές μασάζ στα πόδια. Δε φοβάται να βάλει δύναμη και πιέζει υπομονετικά μέχρι να λυθεί ο μυς. Πέρασμα στη μέση, ενώ για την πλάτη ανέβηκε ολόκληρη πάνω μου και ένιωσα τις τεντωμένες ρώγες της να μου χαιδεύουν το δέρμα ενώ τα [χωρίς κυτταρίτιδα] απαλά της πόδια της τριβόντουσαν στους γλουτούς μου. Η ένταση είχε φτάσει στο απροχώρητο και με το που νίωθω να με φιλά στο αυτί γυρνάω και αρχίζουμε παθιάρικα γλωσσόφιλα. Έπειτα τη γυρνάω και της αρχίζω ένα γλυφομούνι χωρίς δάκτυλα, μόνο με γλώσσα ρουφώντας της απαλά την μπιλίτσα: "μωρό μου χύνω στο στόμα σου" ακούω (η κλειτορίδα της είχε πρηστεί αλλά εγώ δε σταματώ μέχρι να τελειώσει όλους τους σπασμούς). Πέρασμα προφ/κου και πισωκολλητό και μετά cowgirl όπου τελειώνει ξανά. Είδες της λέω: "70 ευρώ δύο εκτονώσεις όπως λένε και οι κριτικές στο thread"... σκάμε και οι δύο στα γέλια ... . Τέλειωμα δικό μου με ακα-πίπα. Συνολικός χρόνος πάνω από 1h 15' γιατί απ' ότι φαίνεται όταν και οι δύο το διασκεδάζουν κανείς δε κοιτά ρολόι, χώρια που το μαγαζί είχε ησυχία εκείνη τη μέρα. "Τελευταία δε το διασκεδάζω με τον πελάτη" μου λέει γι'αυτό είχα τόσα ζουμιά σήμερα: "όλοι έρχονται να πετύχουν ρομποτικά 2 εκτονώσεις στην ώρα με 70 ευρώ από τότε που βγήκε η φήμη στο internet, οπότε ξενερώνουμε όλες πάνω στην προσπάθεια παλινόρθωσης του σκουληκιού" . "Μη φοβάσαι ρε μωρό" της λέω "εγώ θα σου προσφέρω από σήμερα 3 εκτονώσεις στο 70ρι αρκεί να είσαι όπως ήσουν σήμερα". Αυτά από μένα μύστες και η υπενθύμιση ότι σε αυτές τις δουλειές τα πάντα είναι δούναι και λαβείν, ...ποτέ μόνο λαβείν! Για να περάσεις καλά πρέπει να περάσει και η κοπέλα καλά...
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 06, 2015
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Τζένη
Grothos
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.124
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού