Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 143957
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Και μια κριτική μετά από καιρό (τελευταία χρόνια αμα βρίσκω κάτι καλό γίνομαι "μονογαμούλης" αλλά ας είναι...): Βρέθηκα Σκουφά-Κολωνάκι και είπα να επισκοπήσω τη Δημοκρίτου γιατί πρόσεξα ότι το ελαιτριβείο λειτουργεί και Κυριακές οπότε πρέπει να υπάρχει σαν εναλλακτική. Πολυκατοικία παλιά με γραφεία δικηγόρων,ιατρικό κέντρο και τη γνωστή αλυσίδα σχολών χορού Latin4U (που τελευταία μαζεύει και straight οπότε θα υπάρξουν αναπόφευκτα "συνέργειες").Πάρκινγκ ανύπαρκτο τις άλλες μέρες, αλλά λόγω 15αύγουστου εύκολο. Το ασανσέρ καινούριο και ταχύ. Με υποδέχεται η 45αρα Τζένη των κάτωθι κριτικών και ένα καλό ξανθο τούμπανο 30-χρονο εξ ανατολικής Ευρώπης,η Άννα. Βγήκαν άλλη μία milfo-gilfo φάση, άλλη μία 35χρονη έτσι-και-έτσι προς το ξανθό που δε συγκράτησα όνομα και ένα πιπινάκι 24 χρονών ελληνίδα ψηλό κι αδύνατο, η "Αναστασία". Παρ'ότι είχα πάει για αναγνώριση και σαν παλιός "μπουρδελιάρης" έπρεπε να "παίξω" Άννα ή Τζένη για να συγκρατήσω τη νότα του μαγαζιού υπερίσχυσε το ρομαντικό και διάλεξα Αναστασία. Μου θύμησε την ψηλή συμμαθήτρια που είχαμε όλοι μας στο σχολείο, που έπαιζε βόλευ και ήταν λίγο αγοροκόριτσο και τελευταίες τάξεις λυκείου την είχαμε ερωτευτεί όλοι. Αδύνατη, λίπος ούτε 10%, όμορφα tattoo κοιλία-πλάτη, βυζάκι ανύπαρκτο αλλά με τραγανή καυλιάρα ρωγίτσα. Μου πε ότι δεν είχε περάσει μήνας που δούλευε εκεί,αλλά ότι είχε πάνω από χρόνο προϋπηρεσία σε άλλα μαγαζιά (που ρε παιδιά;; πότες;).Στο μασάζ είναι έτσι και έτσι, έχει λίγο τρακ-αλλά δέχεται οδηγίες και κατάφερε να με χαλαρώσει. Αφού με έτριψε καλά πλάτη-πόδια, τα μακριά της δακτυλάκια εστίασαν στην κωλοχαράδρα για να περάσουμε στο διαταύτα σε πολλές στάσεις. Παίξαν γλωσόφιλα, το μουνάκι της τρυφερό λόγω και ηλικίας,η πίπα όμως δεν πήγε προς κεφαλάκι χωρίς καπότα-γλύψιμο μόνο κορμό.Σαν γενική παρατήρηση παλιού θέλω να πω ότι σ'αυτό το σημείο οφείλεται ότι τα ευρώ των Ελλήνων θα μετακομίζουν προς ανατολικές χώρες για πολλά χρόνια ακόμα.Η μέση ρωσίδα θα καταπιεί γενναία γυμνό το ελληνικό κεφαλάκι και τα precum-ζουμιά του και στο 95% των περιπτώσεων δεν θα το πληρώσει σε αφροδίσια, αντίθετα θα εδραιώσει & αφαιμάξει σίγουρη πελατεία. Προσωπικά πάντως θα ξαναπάω στην πιπινο-Αναστασία γιατί μου βγάζει από Βαμμένα Κόκκινα Μαλλιά/ Μένη Κουμανταρέα που πετυχαίνει ο ήρωας απροσδόκητα τον λυκειάκο του έρωτα ως ξεσκισμένη πουτάνα της Τρούμπας και βγάζουν τα μάτια τους σαν να μην υπάρχει αύριο ... (για κάτι τέτοια σκηνικά αξίζει να ζούμε )
Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 10, 2015
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Grothos
Σεβαστός
Εγγραφή:
19 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.124
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2015
ωραία περιγραφή, αν και στα του αγώνα ήσουν λιτός...
+1 από μένα...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1