Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 32 10
Μασατζίδικα 52758
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία ενδεικτική,καθηστερημένη κριτική...
Στην 2η επίσκεψη μου για την Νάνσυ γνώρισα και την Σάρα,η οποία μπήκε στα υπόψη!Ετσι ενα Σαββατο πρωί εφθασα στην Μακεδονίας,μου άνοιξε η Νάνσυ,παρούσες η Μαρίνα,Σοφία και Σάρα.Είπα στην Σάρα οτι θα περάσω μαζί της,μου έδωσε πετσέτα και απεχώρησε για να ετοιμαστώ...μετά από λίγα λεπτά εμφανίσθηκε με την μινι φούστα της και ένα λεπτό μπλουζάκι,χαμογελαστή,ναζιάρα και στα όρθια ξεκινησαν οι περιπτύξεις(φιλιά,χάδια κλπ)!Μετά από λίγα λεπτά,σταματήσαμε και ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο για το πρώτο τμήμα της ωριαίας συνεδρίας.Μασάζ αρκετά καλό(όπως και της Νάνσυ,μου είπε ότι είναι πάντα μαζί της στα μαγαζιά που δουλεύουν,είναι και φίλες)με παλάμες και πήχυ...ικανοποιητικό!Μετά από λίγο ξεκίνησε αισθησιακό και έγινε αλλαγή σώματος.Με το γύρισμα έγινε αφαίρεση των σέξυ εσωρούχων και αποκαλύφθηκε ένα καλό και συμμετρικό σωματάκι,αντίστοιχο για την ηλικία και σωματότυπο της.Αρχισαν τα φιλιά,χαδια,πιασίματα και εναλλαγή ρόλων με την Σάρα ξαπλωμένη στο κρεβάτι,,,ωραία αίσθηση σώματος και δέρματος και έγινε και περιποίηση εκ μέρους μου μιάς και το περίμενε μετά από την ενημέρωση που της είχε κάνει η Νανσυ...καθαρή σε όλο το σώμα,μύριζε ωραία μετά από το μπάνιο που είχε κάνει!Το τέλος ήρθε μετά από λίγο αφού και οι δύο είμασταν έτοιμοι.Μία ωραία συνεδρία με μία συμπαθητική κοπέλα!Σίγουρα θα τα ξαναπούμε Σάρα!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
Όνομα κοπέλας
Σάρα
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
189
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού