Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Μασατζίδικα 97700
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Σαββατο μεσημερι προς απογευμα βαριομουνα και λεω δεν παω για μασαζακι κλπ κλπ στο γνωστο μου χωρο?ψηνομουνα λοιπον για νουρου και Τζεσικα αλλα δυστυχως ατυχησα. το ροστερ ηταν μειωμενο,η Τζεσικα απουσα και λεω ας δοκιμασω το κινεζακι που για μενα ηταν καλυτερο εμφανισιακα απο τις αλλες διαθεσιμες λαδοκορες.προχωραμε λοιπον στα ενδοτερα για απλο προγραμμα τελικα(ευτυχως)και μετα το ντουζακι σκαει μυτη η Λια.καλα απο συνεννοηση να μην πω τιποτα ηταν κατι μεταξυ ελληνικων αγγλικων και νοηματικης.η Λια λοιπον ειναι μια μελαχρινη κοπελλα 25 ετων περιπου κατα δηλωση της,αδυνατουλα,με μακρια ισια μαλλια,μικρο βυζακι και ελαφρα τσουπωτο κωλαρακι.ξεκιναει λοιπον το προγραμμα με μασαζ που περισσοτερο με εντριβη εμοιαζε παρα με μασαζ και λεω μεσα μου μεγαλε μαλλον ηττα θα φας.τελος παντων μετα απο λιγο τελειωσε το βασανο της εντριβης και σκεφτομαι οτι μπορει να ειναι καλυτερη στο δευτερο μερος.ελα ομως που διαψευστηκα κι εδω.με το που γυριζω ανασκελα λοιπον κι αρχιζω το χουφτωμα στο κωλαρακι περναει σκουφο η μικρη και ξεκιναει μια πιπα (ο θεος να την κανει πιπα) που ηταν οτι χειροτερο σε πιπα ειχα ποτε.ουτε συμμετοχη στη γυρω περιοχη ουτε τιποτα. σε 5 λεπτα λεει κι αφου κρατηθηκα να μη γελασω ετσι οπως το ακουσα και μου ηρθε αποτομα τη βαζω καθετα στο μασαζοκρεββατο και την παιρνω ετσι μεχρι το τελος που εβγαλα το προφυλακτικο και της τα εριξα στην κοιλια και στο στηθος. ρωταει η Λια ??? φυσικα κουκλα μου λεω ησουν η καλυτερη απο ολες που εχω παρει απο δω και θα τα ξαναπουμε συντομα. ειμαι και ευγενης τρομαρα μου.ντουζακι ξανα και αποχωρηση για συναντηση με φιλους για να πνιξω τον πονο μου με κανα ποτακι να μου περασειη πικρα.ηταν μια ασχημη συνεδρια λοιπον και στο πρωτο και στο δευτερο μερος της αλλα δε βαριεσαι εμεις να ειμαστε καλα να ξαναδοκιμασουμε.να περνατε καλα παιχτες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 20, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
ΛΙΑ
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.772
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anon.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού