Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 490 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 816533
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Προχθεσινη επισκεψη για χαλαρωση και ενημερωση για τα νεα τεμαχια που αναφερθηκαν στο φορουμ και σε κριτικη.τιμηθηκε λοιπον η Μαρια.τη μαρια την εβλεπα καιρο αλλα δεν την ειχα επιλεξει δεν ξερω γιατι και μπορω να πω οτι ειναι αρκετα καλη και στα δυο μερη του προγραμματος.ειναι μια μελαχρινη κοπελλα με αρκετα μακρυα μαλλια γυρω στο 165 αν βγαλει τα 12ποντα τακουνια, ωραιο αδυνατο(εως skinny)κορμι,χωρις ιχνος κυτταριτιδας πολυ καλα σχηματισμενο κωλαρακι(δε μου το εδωσε ομωςΝτροπήΝτροπήΝτροπή),αλλα σχεδον ανυπαρκτο στηθος.πηρα το προγραμμα των 80 ευρω με δυο εκτονωσεις αφου ημουν πολυ φορτωμενος. μπηκαμε αμεσως στα βαθια που λενε για να φυγουν τα χοντρα με μια καταπληκτικη πιπα απο μερους της που στο 5λεπτο με τελειωσε.μετα αφου ειχα ξεφορτωσει αρχισε το μασαζακι για περαιτερω χαλαρωση.τα καταφερνει θαυμασια μπορω να πω παρολο το μινιον του σωματοτυπου της και η δυναμη που εβαζε ηταν τοση οση χρειαζοταν για να με χαλαρωσει.προς το τελος εβαλε κι αυτη λαδι στο σωμα της και ξεκινησε ενα πολυ καλο και ερεθιστικο body to body το οποιο θα ηταν καλυτερο ομως αν ειχε λιγο μεγαλυτερο στηθος. δεν ηταν ασχημο ομως.γυριζω ανασκελα και συνεχιζει ετσι μεχρι που δεν αργησα να ξαναφτιαχτω.ξεκιναει τωρα δευτερη καταπληκτικη ακαποτη πιπα σε αργο ρυθμο οπως ειχα ζητησει.σε λιγο σηκωνομαι ορθιος κι η μαρια πεφτει στα γονατα και συνεχιζει τον καταπληκτικο πεοθηλασμο με συμμετοχη τωρα και των συναδελφων.ολα τα λεφτα ηταν το καβλιαρικο κοιταγμα στα ματια που εκανε.face fucking για λιγο και μετα τη σηκωνω και την ξαπλωνω στο κρεββατι οπου περιποιηθηκα κι εγω το νινακι της ενω οπως ηταν ξαπλωμενη δε σταματησε στιγμη να με γλυφει.ημουν ετοιμος να εκραγω.περασμα προφυλακτικου και βουρ για τον καναπε.η σταση στα 4 της μαριας ηταν φανταστικη.η θεα και μονο του κωλου της ηταν μοναδικη.(κριμα που δεν τον δινει).επειδη ομως ετσι ο καναπες ηταν χαμηλος και δε βολευε πολυ γυριζουμε καθιστος τωρα εγω κι η μαρια πανω μου σε αργο ρυθμο ενω κοντευει να ελθει το τελος.σηκωνομαι παλι και το κανουμε στα ορθια για λιγο και μετα την ακουμπαω πανω στο μασαζοκρεββατο οπου και ηρθε το τελος σε ιεραποστολικο.ηταν μια παρα πολυ καλη συνεδρια και σ αυτο βοηθησε και το οτι ο σωματοτυπος της μαριας ειναι τετοιος που τα επιτρεπει αυτα.μπανακι κι ετοιμος για αναχωρηση μετα απο λιγη κουβεντα για το νεο χωρο που θα μετακομισουν σε λιγο καιρο και θα ειναι πολυτελεστατος οπως ακουγεται.αυτα και να περνατα καλα καβλιαρηδες.
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2013
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρία
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.772
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m., ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anon.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού