Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Μασατζίδικα 97700
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ειχα κανει πολλες επισκεψεις στο εν λογω ιδρυμα για να δω το νεο πιπινακι που αναφεροταν στο φορουμ, αλλα ηταν συνεχεια η απασχολημενη η απουσα. διαβασα και τις κριτικες των φιλων πιο κατω επικοινωνησα και με πμ μαζι τους για να σχηματισω μια καλυτερη γνωμη και αποφασισα μετα απο ραντεβου τελικα να τη δοκιμασω. πηρα το προγραμμα nuru της μιας ωρας, χωρις οριο εκτονωσεων οπως μου διευκρινιστηκε και κοστους 130 ευρω που αν και λιγο τσιμπημενο τελικα αξιζε. η τζεσικα ειναι μια κοπελλα μελαχρινη με μακρυ μαλλακι, κοντουλα, γυρω στο 160 (ενδεικνυται στο nuru) αδυνατη, με μικρο στηθος, ωραια μεσουλα, ποδια σχεδον χωρις κυτταριτιδα και σφιχτα και ενα ΥΠΕΡΟΧΟ κωλαρακι που δε το χορταινεις. ξεκινησαμε με ντουζακι και οι δυο και αφου ξαπλωσα στο στρωμα με το σεντονακι, μου εριξε το gel με το ζεστο νερο και αλοιφτηκε και η ιδια και αρχισε το ταξιδι στον παραδεισο. η αισθηση οτι ενα καβλιαρικο μωρο τριβεται πανω σου με καθε τροπο, με τα βυζακια της, με το κωλαρακι της, με το κορμι της ολοκληρο ηταν απιστευτη. το σωμα της ειχε πιστευω το καταλληλο βαρος και αναλογιες για τετοιου ειδους μασαζ και ηταν πολυ ερεθιστικο. η καβλα ηταν τετοια και σε μια φαση οπως ημουν μπρουμητα περναει τα ποδια της απο κατω και μου αγκαλιαζει τον πουτσο κι αρχισε να μου πιεζει ελαφρα και κυκλικα τα αρχιδια με τις πατουσες της. απογειωθηκα. γυρισα αμεσως και αφεθηκα στα ποδαρακια της, οπου και τελειωσα. μετα τα απαραιτητα ξεκινησε χωρις καθυστερηση ενα αισθησιακο body to body, ανασκελα τωρα και δεν αργησα να ξανααναψω. τα κορμια μας γλιστρουσαν το ενα πανω στο αλλο, τα γλωσσοφιλα εδιναν κι επαιρναν και φτασαμε σε ενα μαγικο 69 με τη τζεσικα να μου παιρνει μια ακαποτη πιπα, μα μια πιπα ατελειωτη, αργη, υγρη, με πολλα deepthroat και γλυψιματα και ρουφηγματα στα αρχιδια, ενω εμενα δουλευαν τα χερια μου σε διπλο ταμπλο αφου ειδα οτι ηταν δεκτικη. μετα το περασμα του προφυλακτικου ηρθε πρωτα σε σταση cowgirl και ξεκινησε να κουνιεται αργα και βασανιστικα. γυριζω για λιγο σε ιεραποστολικο και μετα με τα ποδια ψηλα και κραταω για το τελος το πισωκολλητο. εκει ηταν που τα ειδα ολα. σε μια δοση σκυβω στο αυτι της και τη ρωταω για κουλουρακι και αφου μου εγνεψε με ναζι καταφατικα, λιπαινω το σημειο και το εργαλειο μου με το gel και εισχωρω μεσα της σιγα σιγα. απιστευτη αισθηση, σφιχτο κωλαρακι και με αργες κινησεις το ευχαριστιομουν οσο πιο πολυ αντεχα και μπορουσα. εκει ηρθε με δυναμη μετα απο λιγο και η δευτερη και καλυτερη εκτονωση και η υπερτατη ικανοποιηση απο μερους μου. ηταν σιγουρα μια απο τις καλυτερες συνευρεσεις μου που ειχε κι απροσμενα καλυτερη καταληξη απο αυτη που περιμενα (kinder εκπληξηΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα).η τζεσικα ανταποκριθηκε πολυ καλα και ειναι πιστευω μια απο τις πιο καλες επιλογες του συγκεκριμενου μαγαζιου. θα την ξανατιμησω σιγουρα και την προτεινω σε ολους σας.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2013
Κόστος συνάντησης
130
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Τζέσσικα
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
51.776
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 delipas, jimy.m., ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού