Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 56 10
Μασατζίδικα 50198
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επίσκεψη σήμερα το απόγευμα γύρω στις 17.20 μετά και από τηλεφωνική επικοινωνία με το μαγαζί για το αν προλαβαίνω , μιας και τις Κυριακές κλείνουν στις 18.00.
κάτω στην εξώπορτα υπήρχε κολλημένο χαρτί που έγραφε να περιμένουμε να έρθουν να ανοίξουν γιατί υπήρχε πρόβλημα με το κουδούνι , παραδόξως σε εμένα η πόρτα άνοιξε ,
καθώς περίμενα τον ανελκυστήρα άκουγα ποδοβολητά στην σκάλα , ήταν η Ευα(η ξανθιά)που κατέβαινε να ανοίξει....τελικά δεν κατέβηκε άδικα μιας και πίσω από μένα ήρθε άλλος πελάτης...
η επίσκεψη ήταν στοχευμένη με σκοπό να δοκιμάσω την Αννα με τα μεγάλα βυζιά που είχα δεί στην πρόσφατη επίσκεψη μου....εγώ κάθισα στο σαλόνι και ο άλλος πελάτης σε δωμάτιο....
διάλεξε την Αννα και έτσι αναγκαστικά περίμενα να τελειώσει για να περάσω και εγώ...πέρασα στο δωμάτιο το οποίο είναι πολύ καλό και με ατομική ντουζιέρα , ενώ εντύπωση μου έκανε
που μέσα στο δωμάτιο είχε και τηλέφωνο...λογικά για έκτακτες ανάγκες...πχ τελείωσε το λάδι? πιάσε μια λάδι με αλόη και μια προφυλακτικά απ 'όλα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
λοιπόν στο θέμα μας η Αννα έχει μαύρα μακριά ίσια μαλλιά(στην συνεδρία τα πιάνει κότσο λογικά δεν την βολεύουν αλλά λυτά είναι πιο καύλα...)βυζιά 4.5 + ,ας πάει ο vyzaras που
έχει βυζόμετρο να μας πει ακριβός Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο , αλλά έχει λίγη κοιλίτσα , είναι χωρίς στα τακούνια κοντά στο 1.67 , είναι 19 χρονών και λέει ότι είναι Ισπανίδα , αλλά δεν παίζει με τίποτα , εγώ την
κόβω για Ρουμάνα ή Αλβανίδα , εμένα να πώ την αλήθεια δεν με ενδιαφέρει από που είναι αλλά το το κάνει μέσα....έκανα μπανάκι ξάπλωσα και την περίμενα , ήρθε ανταλλάξαμε ονόματα και μπήκε για ντουζάκι ,
ελληνικά μιλάει και καταλαβαίνει ικανοποιητικά....με ρώτησε αν θέλω λάδι και μετά απο την καταφατική μου απάντηση άρχισε το μασάζ , στο μασάζ θέλει πολύ δουλειά(αν και με χαλάρωσε)εκτός και αν όποιος πάει
ενδιαφέρεται μόνο για το δεύτερο μέρος μπριζολιάσματός... πιστεύω πάντως ότι θα την βελτιώσουν....όταν γύρισα ανάσκελα συνέχισε λίγο το τρίψιμο και δειλά δειλά άρχισε να τρίβει τον πούτσο μου που δεν άργησε
να καυλώσει... από προκαταρκτικά όχι τίποτε το ιδιαίτερο , φιλιά σε λαιμό στήθος και χουφτώματα ενώ τα γλωσσόφιλα τα αποφεύγει.....πέρασμα προφυλακτικού και με εμένα όρθιο και αυτήν σκυφτή μπροστά μου άρχισε
την πίπα , πίπα πολύ καλή χωρίς χέρι με αυξομοιώσεις ρυθμού και χτυπήματα στα μάγουλα πέρασμα από αρχίδια δεν έκανε αλλά δεν της ζήτησα και εγώ , πρώτη στάση με αυτήν ανάσκελα πάνω στο μασαζοκρέβατο με εμένα
να έχω θέα τις βυζάρες της να πάλλονται αριστερά δεξιά και ενίοτε να τα χουφτώνω και να τα φιλάω χωρίς να τα χορταίνω.... δεύτερη στάση πισοκωλητά στα όρθια με αυτή σκημένη και στηριζόμενη με τα χέρια της
στον καναπέ/κρεβάτι , ήταν κάπως άβολα γι αυτό την έστησα στα τέσσερα στον καναπέ , έτσι ήρθε και το τέλος , στο δωμάτιο έκατσα 40 λεπτά , αν βελτιώσει λίγο το θέμα του μασάζ και αξιοποιεί πιο πολύ το μεγάλο της
όπλο που είναι οι βυζάρες της θα είναι σούπερ....ξαναέκανε μπανάκι και όταν τελείωσα και εγώ μετά με την σειρά μου με ρώταγε πώς πέρασα και πώς ήταν....
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 21, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
226.659
Πόντοι:
46.232
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού