Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 56 10
Μασατζίδικα 50198
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
αγαπητοί συναγωνιστές με τον ντόρο που γίνεται για το συγκεκριμένο ελαιοτριβείο είπα να φάω το μαρκετινγκ και να δοκιμάσω. Βρίσκεται σε συγκρότημα πολυκατοικίας του 70 το διαμέρισμα ανακαινισμένο. Ωραία διακόσμηση και καθαρό. Στην υποδοχή η κατερίνα η οποία απο ότι διαπίστωσα καλύτερα να τις έδιωχνε όλες και να παίζε μπάλα μόνη της. Πέρασμα κορασίδων μάλλον μπαζαρίας καλύτερα. Δοκίμασα αννα το πιπίνι. 1.60 21 ετων 55-60kg μελαχροινό μαλλί, βυζί? άβυζο είναι τώρα θα μεγαλώσει (είναι σαν τα βυζιά που μεγάλωναν στην Α γυμνασίου των συμμαθητριών μας). Λέει οτι είναι απο την Λιθουανία, εγώ πάλι λέω απο την Λιθουανία της Αλβανίας.
Μασαζ...εεε το άλλο με τον τοτο το ξέρεται. Δεν ξέρει τι της γίνεται. Σεξ? μμμμ οκ είναι σαν να γαμάς συμμαθήτρια σου. Δεν πρέπει να έχει γράψει πολλά χιλιόμετρα. Δεν κάνει ντιπ θροατ (που λενε και στο χωριό μου) δεν ρουφάει με δύναμη, ουτε κάνει σβουρικτή πεοχειλία. Στον αγώνα ανέβηκε στο μασαζοκρεβατο πανο μου αλλά και εκει δεν έδινε αέρα στα πιστόνια μπουκωμένη ήταν δεν ξέρω.....Μετά καναπέ 2-3 στάσεις αχ βαχ ποιος χέζεται αν είναι αληθινά, και τέλείωμα. Συστήνεται για παπουδαριά για να νιώσουν πιπινάκι και για πιτσιρίκους. Θέλει πολύ προπόνηση στα γήπεδα της Αλβανίας η κορασίδα. Κατα τα άλλα κρίση το κουδούνι χτύπαγε συνέχεια.. Α μόλις ο χρόνος κλείσει 30λεπτο βάζουν μουσικούλα για να ειδοποιήσουν την θεραπεύτρια....
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
2 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
3
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Σεπτεμβρίου, 2012
Αδελφε συανωγιστή θα συμφωνήσω απολύτως για την Κατερινα στην υποδοχή.
Την ιδια εντυπωση ειχα και εγω και μαλιστα τη ρωτησα εαν παίζει μπαλα , αλλα δυστυχως εχει σταματησει Λύπη, τουλαχιστον προς το παρον.....
Ειδομεν !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1