Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 56 10
Μασατζίδικα 50198
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Υστέρα από τις κριτικές των συναγωνιστών και τις γνώμες κάποιων φίλων αποφάσισα να γνωρίσω το ελαιοτριβείο της Ιουλιανού και να κάνω ένα test-drive. Επί της υποδοχής ήταν μία κοπέλλα ψιλονταρντάνα με ξανθό βαμμένο μαλλί και γυαλάκια που υποθέτω ότι ήταν η Κατερίνα μίας και δεν μου είπε όνομα. Μετά τα τυπικά (αν έχω ξαναπάει ,που έμαθα για το μαγαζί κλπ) και αφού με κέρασαν ένα νεράκι -εμφιαλομένο- ξεκίνησε η παρέλασή των κοριτσιών με Πάολα, Άννα, Χριστίνα και τέλος Αννούλα την οποία και προτίμησα. Για τις υπόλοιπές κοπέλλες δεν θα πω τίποτα μιάς και δεν γνωρίζω κάτι παράπανω από αυτά που είδα παρά μόνο ότι καμία τους εμφανισιακά δεν με ξενέρωσε. Η Αννούλα με πέρασε στο δωμάτιο το οποίο ήταν αρκετά ευρύχωρο με εσωτερική ντουζιέρα και ένα καναπέ για Ιάπωνες (πολύ κοντός βρε αδελφάκι μου).Αφού μπανιαρίστικα ήρθε και η κοπέλλα η οποία είναι περίπου 1.68, με μακρυά μαύρα μαλλία σώμα πολύ καλό χωρίς να είναι κοκκαλιάρικό αλλά και χωρίς κάτι περιττό.Στήθος μεγέθους μεγάλου λεμονιού, ωραίου σχήματος κατά την άποψη μου πάντα, με ωραία ρόγα (από ότι γεύτικα μετά) καλούτσικη επιδερμίδα και καυλιάρικο πρόσωπο.Μιλάει καλούτσικα ελληνικά και μπορείς να συννενοηθείς άνετα.Ξεκίνησε ένα μέτριο μασάζ το οποίο όμως ανάλογα με το τι έβλεπε προσπαθούσε να βελτιώσει και τις περισσότερες φορές το κατάφερνε,αλλά θέλει δουλειά ακόμα για να μπορέσει να πάρει καλύτερη βαθμολογία.Αφού πέρασε έτσι κανά 15λεπτο και αφού είχε έρθεί από μπροστά μου άρχισά και εγώ να την χαιδεύω.- η αλήθεια είναι ότι όταν έχω τέτοιό θέαμα μπροστά μου δύσκολα αντιστέκομαι Χαμόγελο-.Στα του αγώνα είναι αρκετά θερμό κορίτσι που έχει διάθεση και προσπάθει να σε ικανοποιήσει,η πίπα ήταν με σκούφο και αρκετά τεχνική, η μπριζόλα ζουμερή και πικάντική χωρίς περιττά ηχητικά εφε,τόσα όσα χρειάζονται για να φτιαχτεί ατμόσφαιρα με αρκετές εναλλάγες χωρίς ίχνος διαμαρτυρίας ή βιασύνης.Θέλω να πιστεύω ότι έχει και άλλα περιθώρια βελτίωσεις όταν σε γνωρίσει καλύτερα πράγμα που θα το δοκιμάσω μίας και για αυτό το αντίτιμο νομίζω ότι αξίζει.Ελπίζω να βοήθησα αν και σίγουρα ο καθένας μας διαφέρει και έχει άλλα γούστα και σταθμά.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 21, 2012
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
8 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
9
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού